Video.SITA.sk

Video > Slovensko

 

SITA Produkty

Webnoviny.sk - aktuálne spravodajstvo priamo do vášho počítača

Foto.SITA.sk - obrazový servis tlačovej agentúry SITASlovensko

KDH sa podľa Čarnogurského nedokázalo zmocniť iných tém, ako zjavne súvisiacich s vierou a náboženstvomVAROVANIE: Zverejnenie, skopírovanie, šírenie alebo iné použitie tohoto videa bez súhlasu agentúry SITA je trestné. Tlačová agentúra SITA môže vymáhať svoje práva súdnou cestou.
Ak máte záujem stať sa odberateľom videoservisu a zverejňovať naše videá na Vašej stránke alebo vo Vašom médiu, zaregistrujte si (platený) prístup do Videoservisu SITA pre cenovú ponuku nás kontaktujte.


Názov videa:KDH sa podľa Čarnogurského nedokázalo zmocniť iných tém, ako zjavne súvisiacich s vierou a náboženstvom
Miesto natočenia:SR-BA
Dátum natočenia:Streda 28. marca 2012 11:30
Dátum vydania:Nedeľa 8. apríla 2012 09:00
Popis videa:KDH sa podľa zakladateľa strany a jej prvého predsedu Jána Čarnogurského nedokázalo zmocniť iných tém, ako zjavne súvisiacich s vierou, s náboženstvom, eventuálne s morálkou. Ako povedal Čarnogurský v rozhovore pre agentúru SITA, s týmito témami je KDH vo vedomí ľudí späté. „Nie je to zlé. To ale znamená, že k týmto témam sa KDH takmer nemusí vyjadrovať, alebo naozaj iba v kritických chvíľach. Viac by sa však malo vyjadrovať ku iným politickým témam, ktoré zaujímajú ľudí,“ povedal s tým, že KDH by malo reagovať na problémy spojené s takými témami, ktoré tlačia ľudí.
Súbor a veľkosť:MP4 - 13.73MB
Autor videa:Richard Kramarik
Podmienky licencie:1
Stiahnite video:Video vo formáte MP4 je dostupné na stiahnutie len prihláseným odberateľom. Prosím, prihláste sa do systému vpravo hore alebo sa zaregistrujte a aktivujte si službu download.