Video.SITA.sk

Video > Svet

 

SITA Produkty

Webnoviny.sk - aktuálne spravodajstvo priamo do vášho počítača

Foto.SITA.sk - obrazový servis tlačovej agentúry SITASvet

KDH: Voľby v MR dokázali existenciu extrémizmu a neschopnosť ľaviceVAROVANIE: Zverejnenie, skopírovanie, šírenie alebo iné použitie tohoto videa bez súhlasu agentúry SITA je trestné. Tlačová agentúra SITA môže vymáhať svoje práva súdnou cestou.
Ak máte záujem stať sa odberateľom videoservisu a zverejňovať naše videá na Vašej stránke alebo vo Vašom médiu, zaregistrujte si (platený) prístup do Videoservisu SITA pre cenovú ponuku nás kontaktujte.


Názov videa:KDH: Voľby v MR dokázali existenciu extrémizmu a neschopnosť ľavice
Miesto natočenia:SR-BA
Dátum natočenia:Pondelok 12. apríla 2010 14:00
Dátum vydania:Pondelok 12. apríla 2010 15:28
Popis videa:Maďarské parlamentné voľby podľa predsedu KDH Jána Figeľa dokázali, že extrémizmus je v politike reálny fenomén a že ľavica nevie riešiť krízy. Ako uviedol dnes Figeľ na tlačovej besede, voľby potvrdili silnejúce postavenie strany Jobbik, ktorá v porovnaní s voľbami do europarlamentu zdvojnásobila svoje postavenie. Podľa neho výsledok strany Jobbik je výzvou pre Fidesz, ako sa s tým vysporiada.
Súbor a veľkosť:WMV - 24.6MB
Autor videa:Richard Kramarik
Podmienky licencie:1
Stiahnite video:Video vo formáte WMV je dostupné na stiahnutie len prihláseným odberateľom. Prosím, prihláste sa do systému vpravo hore alebo sa zaregistrujte a aktivujte si službu download.