Video.SITA.sk

Video > Slovensko

 

SITA Produkty

Webnoviny.sk - aktuálne spravodajstvo priamo do vášho počítača

Foto.SITA.sk - obrazový servis tlačovej agentúry SITASlovensko

Kempinski Hotel River Park otvorí dvere pre prvých hostí v júniVAROVANIE: Zverejnenie, skopírovanie, šírenie alebo iné použitie tohoto videa bez súhlasu agentúry SITA je trestné. Tlačová agentúra SITA môže vymáhať svoje práva súdnou cestou.
Ak máte záujem stať sa odberateľom videoservisu a zverejňovať naše videá na Vašej stránke alebo vo Vašom médiu, zaregistrujte si (platený) prístup do Videoservisu SITA pre cenovú ponuku nás kontaktujte.


Názov videa:Kempinski Hotel River Park otvorí dvere pre prvých hostí v júni
Miesto natočenia:SR-BA
Dátum natočenia:Utorok 27. apríla 2010 19:00
Dátum vydania:Utorok 27. apríla 2010 18:56
Popis videa:Kempinski Hotel River Park v Bratislave otvorí dvere pre prvých hostí v júni tohto roka. Na dnešnom kontrolnom dni to uviedol generálny riaditeľ hotela Konstantin Zeuke. „Bratislava je pre návštevníkov stále málo objavenou turistickou destináciou. Náš nový hotel nielenže rozšíri portfólio hotelovej skupiny Kempinski, ale aj zvýši silu spoločnosti vo východnej Európe poskytnutím novej destinácie pre všetkých návštevníkov,“ povedal Zeuke. Od 15. do 30. mája bude hotel v skúšobnej prevádzke, od 1. júna začne fungovať aj pre hostí.
Súbor a veľkosť:WMV - 24.2MB
Autor videa:Martina Kriková
Podmienky licencie:1
Stiahnite video:Video vo formáte WMV je dostupné na stiahnutie len prihláseným odberateľom. Prosím, prihláste sa do systému vpravo hore alebo sa zaregistrujte a aktivujte si službu download.