Video.SITA.sk

Video > Svet

 

SITA Produkty

Webnoviny.sk - aktuálne spravodajstvo priamo do vášho počítača

Foto.SITA.sk - obrazový servis tlačovej agentúry SITASvet

KĽDR chce odstúpiť od rozhovorov o svojom jadrovom programeVAROVANIE: Zverejnenie, skopírovanie, šírenie alebo iné použitie tohoto videa bez súhlasu agentúry SITA je trestné. Tlačová agentúra SITA môže vymáhať svoje práva súdnou cestou.
Ak máte záujem stať sa odberateľom videoservisu a zverejňovať naše videá na Vašej stránke alebo vo Vašom médiu, zaregistrujte si (platený) prístup do Videoservisu SITA pre cenovú ponuku nás kontaktujte.


Názov videa:KĽDR chce odstúpiť od rozhovorov o svojom jadrovom programe
Miesto natočenia:Severná Kórea
Dátum natočenia:Utorok 14. apríla 2009 10:00
Dátum vydania:Utorok 14. apríla 2009 10:53
Popis videa:Bezpečnostná rada OSN odsúdila vypustenie severokórejskej rakety a označila to ako porušenie rezolúcie, ktorá zakazuje Pchjongjangu balistické aktivity. To pobúrilo Severnú Kóreu, ktorá do dnes tvrdí, že 5 apríla vystrelila na obežnú dráhu komunikačný satelit a žiadnu strelu dlhého doletu. Pchjongjang v tejto súvislosti vyhlásil, že odstúpi od šesťstranných rozhovorov o svojom jadrovom programe a pouvažuje o postavení vlastného ľahkovodného reaktora, oživení jadrových zariadení a opätovnom využití použitých palivových tyčí.
Súbor a veľkosť:WMV - 14.78MB
Autor videa:AP
Podmienky licencie:1
Stiahnite video:Video vo formáte WMV je dostupné na stiahnutie len prihláseným odberateľom. Prosím, prihláste sa do systému vpravo hore alebo sa zaregistrujte a aktivujte si službu download.