Video.SITA.sk

Video > Svet

 

SITA Produkty

Webnoviny.sk - aktuálne spravodajstvo priamo do vášho počítača

Foto.SITA.sk - obrazový servis tlačovej agentúry SITASvet

KĽDR odložila plánované vystrelenie kontroverznej raketyVAROVANIE: Zverejnenie, skopírovanie, šírenie alebo iné použitie tohoto videa bez súhlasu agentúry SITA je trestné. Tlačová agentúra SITA môže vymáhať svoje práva súdnou cestou.
Ak máte záujem stať sa odberateľom videoservisu a zverejňovať naše videá na Vašej stránke alebo vo Vašom médiu, zaregistrujte si (platený) prístup do Videoservisu SITA pre cenovú ponuku nás kontaktujte.


Názov videa:KĽDR odložila plánované vystrelenie kontroverznej rakety
Miesto natočenia:Japonsko
Dátum natočenia:Sobota 4. apríla 2009 13:00
Dátum vydania:Sobota 4. apríla 2009 13:08
Popis videa:Pravdepodobne nepriaznivé počasie zapríčinilo, že Severná Kórea odložila plánované vystrelenie telekomunikačnej rakety. Spojené štáty, Južná Kórea a Japonsko sa obávajú, že v skutočnosti malo ísť o skúšku rakety dlhého doletu, ktorá bude znamenať porušenie rezolúcií OSN. Pchjongjang zrušenie štartu nateraz oficiálne nekomentoval. Juhokórejský meteorologický úrad informoval, že oblasť severovýchodného pobrežia KĽDR, kde sa nachádza raketová základňa, bola pod zamračenou oblohou so silným nárazovým vetrom. Pravdepodobne to je dôvod odloženého štartu severokórejskej rakety. Priaznivejšie počasie v oblasti predpovedajú na zajtra.
Súbor a veľkosť:WMV - 13.56MB
Autor videa:AP
Podmienky licencie:1
Stiahnite video:Video vo formáte WMV je dostupné na stiahnutie len prihláseným odberateľom. Prosím, prihláste sa do systému vpravo hore alebo sa zaregistrujte a aktivujte si službu download.