Video.SITA.sk

Video > Svet

 

SITA Produkty

Webnoviny.sk - aktuálne spravodajstvo priamo do vášho počítača

Foto.SITA.sk - obrazový servis tlačovej agentúry SITASvet

KĽDR oslavuje narodeniny zosnulého vodcu Kim Ir-senaVAROVANIE: Zverejnenie, skopírovanie, šírenie alebo iné použitie tohoto videa bez súhlasu agentúry SITA je trestné. Tlačová agentúra SITA môže vymáhať svoje práva súdnou cestou.
Ak máte záujem stať sa odberateľom videoservisu a zverejňovať naše videá na Vašej stránke alebo vo Vašom médiu, zaregistrujte si (platený) prístup do Videoservisu SITA pre cenovú ponuku nás kontaktujte.


Názov videa:KĽDR oslavuje narodeniny zosnulého vodcu Kim Ir-sena
Miesto natočenia:Severná Kórea
Dátum natočenia:Štvrtok 16. apríla 2009 11:00
Dátum vydania:Štvrtok 16. apríla 2009 11:02
Popis videa:Severná Kórea dnes oslavuje 97. narodeniny zosnulého zakladateľa štátu Kim Ir-sena. Ten je, spolu so svojim synom Kim Čong-ilom, predmetom silného kultu osobnosti v krajine s 24 miliónmi obyvateľov. Portréty týchto politikov visia v takmer v každej miestnosti a mnohí Severokórejčania nosia na chlopni odznak s podobou Kima staršieho. Narodeniny Kimov sa pokladajú za významné štátne sviatky. Ki Ir-sen vládol v Severnej Kórei vyše štyri desaťročia, až do svojej smrti v roku 1994. Bol známy ako Veľký vodca a stále je ”večným prezidentom”
Súbor a veľkosť:WMV - 15.65MB
Autor videa:AP
Podmienky licencie:1
Stiahnite video:Video vo formáte WMV je dostupné na stiahnutie len prihláseným odberateľom. Prosím, prihláste sa do systému vpravo hore alebo sa zaregistrujte a aktivujte si službu download.