Video.SITA.sk

Video > Svet

 

SITA Produkty

Webnoviny.sk - aktuálne spravodajstvo priamo do vášho počítača

Foto.SITA.sk - obrazový servis tlačovej agentúry SITASvet

KĽDR podnikla nečakane jadrový testVAROVANIE: Zverejnenie, skopírovanie, šírenie alebo iné použitie tohoto videa bez súhlasu agentúry SITA je trestné. Tlačová agentúra SITA môže vymáhať svoje práva súdnou cestou.
Ak máte záujem stať sa odberateľom videoservisu a zverejňovať naše videá na Vašej stránke alebo vo Vašom médiu, zaregistrujte si (platený) prístup do Videoservisu SITA pre cenovú ponuku nás kontaktujte.


Názov videa:KĽDR podnikla nečakane jadrový test
Miesto natočenia:Severná Kórea
Dátum natočenia:Pondelok 25. mája 2009 10:00
Dátum vydania:Pondelok 25. mája 2009 10:46
Popis videa:Vyjadrenia vážneho znepokojenia a pobúrenia v reakcii na informácie o severokórejskom jadrovom teste prichádzajú z celého sveta. Kým Európska únia, Spojené štáty, Veľká Británia a Rusko tento krok Pchjongjangu okamžite odsúdili, Japonsko bude zrejme iniciovať mimoriadne zasadnutie Bezpečnostnej rady OSN. Južná Kórea reagovala na správy o severokórejskom jadrovom teste vytvorením skupiny ”krízového riadenia” na úrovni generálov. Uviedla svojich vojakov do stavu zvýšenej pohotovosti a monitoruje pohyb severokórejských vojakov.
Súbor a veľkosť:WMV - 20.12MB
Autor videa:AP
Podmienky licencie:1
Stiahnite video:Video vo formáte WMV je dostupné na stiahnutie len prihláseným odberateľom. Prosím, prihláste sa do systému vpravo hore alebo sa zaregistrujte a aktivujte si službu download.