Video.SITA.sk

Video > Slovensko

 

SITA Produkty

Webnoviny.sk - aktuálne spravodajstvo priamo do vášho počítača

Foto.SITA.sk - obrazový servis tlačovej agentúry SITASlovensko

KOALÍCIA: Januška nahradí Igor ŠtefanovVAROVANIE: Zverejnenie, skopírovanie, šírenie alebo iné použitie tohoto videa bez súhlasu agentúry SITA je trestné. Tlačová agentúra SITA môže vymáhať svoje práva súdnou cestou.
Ak máte záujem stať sa odberateľom videoservisu a zverejňovať naše videá na Vašej stránke alebo vo Vašom médiu, zaregistrujte si (platený) prístup do Videoservisu SITA pre cenovú ponuku nás kontaktujte.


Názov videa:KOALÍCIA: Januška nahradí Igor Štefanov
Miesto natočenia:SR - BA
Dátum natočenia:Utorok 14. apríla 2009 13:00
Dátum vydania:Utorok 14. apríla 2009 13:44
Popis videa:Minister výstavby a regionálneho rozvoja Marian Janušek dnes doručil premiérovi Robertovi Ficovi list, v ktorom sa vzdal svojej funkcie. "V krátkom čase, bol by som rád, keby to bola otázka naozaj iba hodín, došlo k vymenovaniu nového ministra, ktorého nominuje SNS," povedal Fico po rokovaní koaličnej rady. Predseda SNS Ján Slota informoval, že novým ministrom by sa mal stať Januškov spolupracovník z ministerstva Igor Štefanov. Návrh doručí Slota premiérovi ešte dnes. Predseda SNS dodal, že "pán minister Janušek v žiadnom prípade nemá pocit, že by porušil zásadne nejak zákon a z toho dôvodu sa v podstate vzdáva, že chce túto traumatizovanú spoločnosť oslobodiť od tej umelej traumy, ktoré tu vyvolali predovšetkým média.
Súbor a veľkosť:WMV - 25.18MB
Autor videa:Janka Harmadyová
Podmienky licencie:1
Stiahnite video:Video vo formáte WMV je dostupné na stiahnutie len prihláseným odberateľom. Prosím, prihláste sa do systému vpravo hore alebo sa zaregistrujte a aktivujte si službu download.