Video.SITA.sk

Video > Slovensko

 

SITA Produkty

Webnoviny.sk - aktuálne spravodajstvo priamo do vášho počítača

Foto.SITA.sk - obrazový servis tlačovej agentúry SITASlovensko

KOALÍCIA: Mečiar stále odmieta Mikolajov vysokoškolský zákonVAROVANIE: Zverejnenie, skopírovanie, šírenie alebo iné použitie tohoto videa bez súhlasu agentúry SITA je trestné. Tlačová agentúra SITA môže vymáhať svoje práva súdnou cestou.
Ak máte záujem stať sa odberateľom videoservisu a zverejňovať naše videá na Vašej stránke alebo vo Vašom médiu, zaregistrujte si (platený) prístup do Videoservisu SITA pre cenovú ponuku nás kontaktujte.


Názov videa:KOALÍCIA: Mečiar stále odmieta Mikolajov vysokoškolský zákon
Miesto natočenia:SR - BA
Dátum natočenia:Utorok 14. apríla 2009 15:00
Dátum vydania:Utorok 14. apríla 2009 15:43
Popis videa:Predsedovia koaličných strán sa dnes nezhodli, či na nadchádzajúcej schôdzi parlamentu podporia všetky svoje návrhy. Kým premiér a predseda Smeru-SD Robert Fico spolu so šéfom SNS Jánom Slotom tvrdili, že s hlasovaním nebude problém, predseda ĽS-HZDS Vladimír Mečiar niektoré návrhy spochybnil. Pripúšťa ich podporu po ďalších rokovaniach a úpravách počas parlamentnej schôdze. Pre Mečiara je neprijateľný najmä vysokoškolský zákon, ktorý minister školstva Ján Mikolaj (SNS) stiahol z marcovej schôdze NR SR.
Súbor a veľkosť:WMV - 22.68MB
Autor videa:Janka Harmadyová
Podmienky licencie:1
Stiahnite video:Video vo formáte WMV je dostupné na stiahnutie len prihláseným odberateľom. Prosím, prihláste sa do systému vpravo hore alebo sa zaregistrujte a aktivujte si službu download.