Video.SITA.sk

Video > Slovensko

 

SITA Produkty

Webnoviny.sk - aktuálne spravodajstvo priamo do vášho počítača

Foto.SITA.sk - obrazový servis tlačovej agentúry SITASlovensko

KOŠICE: Vyše sedemtisíc ľudí prišlo na hokej do amfiteátraVAROVANIE: Zverejnenie, skopírovanie, šírenie alebo iné použitie tohoto videa bez súhlasu agentúry SITA je trestné. Tlačová agentúra SITA môže vymáhať svoje práva súdnou cestou.
Ak máte záujem stať sa odberateľom videoservisu a zverejňovať naše videá na Vašej stránke alebo vo Vašom médiu, zaregistrujte si (platený) prístup do Videoservisu SITA pre cenovú ponuku nás kontaktujte.


Názov videa:KOŠICE: Vyše sedemtisíc ľudí prišlo na hokej do amfiteátra
Miesto natočenia:Košice
Dátum natočenia:Sobota 19. mája 2012 19:00
Dátum vydania:Sobota 19. mája 2012 20:56
Popis videa:Košický amfiteáter zažil dnes neuveriteľne strhujúcu atmosféru, ktorú vytvorilo vyše sedemtisíc návštevníkov spoločne pozerajúcich zápas našich hokejistov s Čechmi, nad ktorými sa nám podarilo vyhrať. Nechýbali vlajky, transparenty, hokejové dresy, klobúky, trúbky, rapkáče, sem-tam sa ozvala aj vuvuzela. Už po prvom góle našich bola fantastická atmosféra a výbuchy nadšenia.
Súbor a veľkosť:MP4 - 11.44MB
Autor videa:Marián Angelovič
Podmienky licencie:1
Stiahnite video:Video vo formáte MP4 je dostupné na stiahnutie len prihláseným odberateľom. Prosím, prihláste sa do systému vpravo hore alebo sa zaregistrujte a aktivujte si službu download.