Video.SITA.sk

Video > Slovensko

 

SITA Produkty

Webnoviny.sk - aktuálne spravodajstvo priamo do vášho počítača

Foto.SITA.sk - obrazový servis tlačovej agentúry SITASlovensko

Košickí neurochirirgovia po prvý raz použili kyfoplastikuVAROVANIE: Zverejnenie, skopírovanie, šírenie alebo iné použitie tohoto videa bez súhlasu agentúry SITA je trestné. Tlačová agentúra SITA môže vymáhať svoje práva súdnou cestou.
Ak máte záujem stať sa odberateľom videoservisu a zverejňovať naše videá na Vašej stránke alebo vo Vašom médiu, zaregistrujte si (platený) prístup do Videoservisu SITA pre cenovú ponuku nás kontaktujte.


Názov videa:Košickí neurochirirgovia po prvý raz použili kyfoplastiku
Miesto natočenia:Košice
Dátum natočenia:Utorok 21. apríla 2009 18:00
Dátum vydania:Utorok 21. apríla 2009 18:37
Popis videa:Neurologická klinika Fakultnej nemocnice L. Pasteura v Košiciach (FNLP) uskutočnila koncom marca prvú neurochirurgickú operáciu stavca chrbtice poškodeného osteoporózou balónikovou kyfoplastikou. Ako dnes na tlačovej besede informoval prednosta Neurochirurgickej kliniky FNLP Miroslav Gajdoš, ide o novú metódu stabilizácie zranenej chrbtice, ktorú prvý raz použili pri operácii a spevnení zlomeného tela stavca 50-ročného pacienta.
Súbor a veľkosť:WMV - 27.73MB
Autor videa:Marián Angelovič
Podmienky licencie:1
Stiahnite video:Video vo formáte WMV je dostupné na stiahnutie len prihláseným odberateľom. Prosím, prihláste sa do systému vpravo hore alebo sa zaregistrujte a aktivujte si službu download.