Video.SITA.sk

Video > Svet

 

SITA Produkty

Webnoviny.sk - aktuálne spravodajstvo priamo do vášho počítača

Foto.SITA.sk - obrazový servis tlačovej agentúry SITASvet

Krakov sa rozlucil s Lechom KacyznskymVAROVANIE: Zverejnenie, skopírovanie, šírenie alebo iné použitie tohoto videa bez súhlasu agentúry SITA je trestné. Tlačová agentúra SITA môže vymáhať svoje práva súdnou cestou.
Ak máte záujem stať sa odberateľom videoservisu a zverejňovať naše videá na Vašej stránke alebo vo Vašom médiu, zaregistrujte si (platený) prístup do Videoservisu SITA pre cenovú ponuku nás kontaktujte.


Názov videa:Krakov sa rozlucil s Lechom Kacyznskym
Miesto natočenia:Krakov
Dátum natočenia:Nedeľa 18. apríla 2010 17:00
Dátum vydania:Nedeľa 18. apríla 2010 19:47
Popis videa:V Krakove dnes pochovali prezidenta Polskej republiky Lecha Kaczynskeho, ktory zahynul minuly tyzden pri leteckom nestasti so svojou manzelkou a dalsimi vysokymi statnymi predstavitelmi. S polskym prezidentom sa okrem viacerych hlav statov prisli rozlucit tisice Poliakov, ktori zaplnili ulice historickeho kralovskeho mesta. Prezidenta s manzelkou poochovali v byvalom sidle polskych kralov vo Waweli.
Súbor a veľkosť:WMV - 31.03MB
Autor videa:Rastislav Ovsonka
Podmienky licencie:1
Stiahnite video:Video vo formáte WMV je dostupné na stiahnutie len prihláseným odberateľom. Prosím, prihláste sa do systému vpravo hore alebo sa zaregistrujte a aktivujte si službu download.