Video.SITA.sk

Video > Svet

 

SITA Produkty

Webnoviny.sk - aktuálne spravodajstvo priamo do vášho počítača

Foto.SITA.sk - obrazový servis tlačovej agentúry SITASvet

Krvavý masaker na univerzite v BakuVAROVANIE: Zverejnenie, skopírovanie, šírenie alebo iné použitie tohoto videa bez súhlasu agentúry SITA je trestné. Tlačová agentúra SITA môže vymáhať svoje práva súdnou cestou.
Ak máte záujem stať sa odberateľom videoservisu a zverejňovať naše videá na Vašej stránke alebo vo Vašom médiu, zaregistrujte si (platený) prístup do Videoservisu SITA pre cenovú ponuku nás kontaktujte.


Názov videa:Krvavý masaker na univerzite v Baku
Miesto natočenia:Azerbajdžan
Dátum natočenia:Štvrtok 30. apríla 2009 14:00
Dátum vydania:Štvrtok 30. apríla 2009 14:36
Popis videa:Trinásť ľudí zahynulo a ďalších desať osôb utrpelo zranenia pri streľbe najmenej jedného ozbrojeného útočníka na prestížnej štátnej ropnej akadémii v azerbajdžanskej metropole Baku. Šéf záchranného tímu povedal reportérom, že útočník po svojom čine spáchal samovraždu, čo však vláda nepotvrdila. Miestne média informovali, že útočníkov bolo viac, podľa niektorých až štyria, avšak oficiálne zdroje hovoria iba o jednom mužovi. Po incidente ostalo na chodbách ležať niekoľko zakrvavených tiel.
Súbor a veľkosť:WMV - 8.61MB
Autor videa:AP
Podmienky licencie:1
Stiahnite video:Video vo formáte WMV je dostupné na stiahnutie len prihláseným odberateľom. Prosím, prihláste sa do systému vpravo hore alebo sa zaregistrujte a aktivujte si službu download.