Video.SITA.sk

Video > Svet

 

SITA Produkty

Webnoviny.sk - aktuálne spravodajstvo priamo do vášho počítača

Foto.SITA.sk - obrazový servis tlačovej agentúry SITASvet

Kubánsky kúzelník s loptouVAROVANIE: Zverejnenie, skopírovanie, šírenie alebo iné použitie tohoto videa bez súhlasu agentúry SITA je trestné. Tlačová agentúra SITA môže vymáhať svoje práva súdnou cestou.
Ak máte záujem stať sa odberateľom videoservisu a zverejňovať naše videá na Vašej stránke alebo vo Vašom médiu, zaregistrujte si (platený) prístup do Videoservisu SITA pre cenovú ponuku nás kontaktujte.


Názov videa:Kubánsky kúzelník s loptou
Miesto natočenia:Kuba
Dátum natočenia:Nedeľa 15. marca 2009 13:00
Dátum vydania:Nedeľa 15. marca 2009 13:45
Popis videa:Kubánsky atlét Erick Hernandez – držiteľ Guinnessovho rekordu v hlavičkovaní, potešil svojich priaznivcov novým rekordom – v dĺžke „driblovania si“ futbalovej lopty so stehnami. Svoje umenie predviedol počas jednej hodiny, 28 minút a 6 sekúnd. Prekonal tak svoj vlastný rekord z 2007. Erick Hernandez po výkone vyhlásil, že tým chcel dokázať, že aj Kuba má výnimočných atlétov, ktorí dokážu vyniknúť v netradičných disciplínach a nie len v boxe a baseballe. 42-ročný atlét má na svojom konte už viacero svetových rekordov, ako napríklad beh na 100 metrov, ktorý zvládol s loptou vo vzduchu za menej ako 17 sekúnd, alebo maratónsky beh, pri ktorom mu tiež asistovala lopta.
Súbor a veľkosť:WMV - 17.79MB
Autor videa:AP
Podmienky licencie:1
Stiahnite video:Video vo formáte WMV je dostupné na stiahnutie len prihláseným odberateľom. Prosím, prihláste sa do systému vpravo hore alebo sa zaregistrujte a aktivujte si službu download.