Video.SITA.sk

Video > Šport

 

SITA Produkty

Webnoviny.sk - aktuálne spravodajstvo priamo do vášho počítača

Foto.SITA.sk - obrazový servis tlačovej agentúry SITAŠport

LAJČÁK: Bojkot olympijských hier je hlúposťVAROVANIE: Zverejnenie, skopírovanie, šírenie alebo iné použitie tohoto videa bez súhlasu agentúry SITA je trestné. Tlačová agentúra SITA môže vymáhať svoje práva súdnou cestou.
Ak máte záujem stať sa odberateľom videoservisu a zverejňovať naše videá na Vašej stránke alebo vo Vašom médiu, zaregistrujte si (platený) prístup do Videoservisu SITA pre cenovú ponuku nás kontaktujte.


Názov videa:LAJČÁK: Bojkot olympijských hier je hlúposť
Miesto natočenia:SR-BA
Dátum natočenia:Streda 18. decembra 2013 12:40
Dátum vydania:Streda 18. decembra 2013 15:49
Popis videa:Bojkot olympijských hier je hlúposť, tvrdí šéf slovenskej diplomacie Miroslav Lajčák. Slovenský minister zahraničia hovorí, že bojkoty olympiády sme už videli v roku 1980 a 1984. „Ubližujeme len športovcom. Politika a šport by sa nemali miešať,“ povedal Lajčák. Rozhodnutie nemeckého prezidenta je podľa Lajčáka jeho osobným rozhodnutím, ktoré nezdieľa ani nemecká kancelárka. Lajčák zatiaľ nevie, kto bude na otváracom ceremoniáli za Slovensko - je to otázka na Slovenský olympijský výbor, ktorý pravidelne pozýva ústavných činiteľov Lajčák pozvanie má, ešte sa nerozhodol, či do Ruska pôjde.
Súbor a veľkosť:MP4 - 11.69MB
Autor videa:Richard Kramarik
Podmienky licencie:1
Stiahnite video:Video vo formáte MP4 je dostupné na stiahnutie len prihláseným odberateľom. Prosím, prihláste sa do systému vpravo hore alebo sa zaregistrujte a aktivujte si službu download.