Video.SITA.sk

Video > Slovensko

 

SITA Produkty

Webnoviny.sk - aktuálne spravodajstvo priamo do vášho počítača

Foto.SITA.sk - obrazový servis tlačovej agentúry SITASlovensko

LAJČÁK: Ešte stále váha uveriť, že poľská katastrofa sa stalaVAROVANIE: Zverejnenie, skopírovanie, šírenie alebo iné použitie tohoto videa bez súhlasu agentúry SITA je trestné. Tlačová agentúra SITA môže vymáhať svoje práva súdnou cestou.
Ak máte záujem stať sa odberateľom videoservisu a zverejňovať naše videá na Vašej stránke alebo vo Vašom médiu, zaregistrujte si (platený) prístup do Videoservisu SITA pre cenovú ponuku nás kontaktujte.


Názov videa:LAJČÁK: Ešte stále váha uveriť, že poľská katastrofa sa stala
Miesto natočenia:SR-BA
Dátum natočenia:Utorok 13. apríla 2010 17:00
Dátum vydania:Utorok 13. apríla 2010 17:58
Popis videa:Na poľské veľvyslanectvo v Bratislave dnes prišiel kondolovať aj minister zahraničných vecí Miroslav Lajčák. Je rád, že na tragédiu Slováci zareagovali tak solidárne a verí, že takáto priateľská atmosféra pretrvá. „To sa slovami nedá obsiahnuť, lebo je to ľudská aj národná tragédia takých rozmerov, že sa ešte stále zdráhame uveriť, že sa niečo také môže stať. Vnímam a veľmi si vážim tú spontánnu reakciu našich občanov. Stovky, tisícky našich občanov chodia, píšu,“ vyhlásil minister, ktorý to považuje za prirodzené. „Poľsko je náš sused, priateľ, náš spojenec. Som rád, že to ľudia dávajú najavo, pretože toto sú chvíle, keď si to všetci vážia. Veríme, že z toho poľský národ vyjde silnejší a že to možno aj ozdraví atmosféru a budeme sa sústreďovať na veci, ktoré si to zaslúžia a menej sa rozčuľovať nad vecami, ktoré za to nestoja,“ zaželal do budúcnosti
Súbor a veľkosť:WMV - 23.98MB
Autor videa:Martina Kriková
Podmienky licencie:1
Stiahnite video:Video vo formáte WMV je dostupné na stiahnutie len prihláseným odberateľom. Prosím, prihláste sa do systému vpravo hore alebo sa zaregistrujte a aktivujte si službu download.