Video.SITA.sk

Video > Svet

 

SITA Produkty

Webnoviny.sk - aktuálne spravodajstvo priamo do vášho počítača

Foto.SITA.sk - obrazový servis tlačovej agentúry SITASvet

LAJČÁK: Úvahy 10 ministrov o politickej integrácii EÚ sú na úrovni mimovládkyVAROVANIE: Zverejnenie, skopírovanie, šírenie alebo iné použitie tohoto videa bez súhlasu agentúry SITA je trestné. Tlačová agentúra SITA môže vymáhať svoje práva súdnou cestou.
Ak máte záujem stať sa odberateľom videoservisu a zverejňovať naše videá na Vašej stránke alebo vo Vašom médiu, zaregistrujte si (platený) prístup do Videoservisu SITA pre cenovú ponuku nás kontaktujte.


Názov videa:LAJČÁK: Úvahy 10 ministrov o politickej integrácii EÚ sú na úrovni mimovládky
Miesto natočenia:SR-BA
Dátum natočenia:Piatok 22. júna 2012 11:20
Dátum vydania:Piatok 22. júna 2012 12:16
Popis videa:Informácie o rokovaniach ministrov zahraničných vecí desiatich štátov EÚ o otázke zmeny únie si nezaslúžia taký veľký záujem, aký sa mu venuje. Povedal to v pléne NR SR minister zahraničných vecí Miroslav Lajčák. "Je to jeden z názorov neformálnej skupiny ľudí, ktorá nemá žiadny mandát od inštitúcií EÚ, ani od členských krajín, aby predložili reálny podklad na diskusiu. Váha toho názoru je taká istá, ako keby s tým vyšla nejaká mimovládna organizácia," dodal minister.
Súbor a veľkosť:MP4 - 21.17MB
Autor videa:Richard Kramarik
Podmienky licencie:1
Stiahnite video:Video vo formáte MP4 je dostupné na stiahnutie len prihláseným odberateľom. Prosím, prihláste sa do systému vpravo hore alebo sa zaregistrujte a aktivujte si službu download.