Video.SITA.sk

Video > Slovensko

 

SITA Produkty

Webnoviny.sk - aktuálne spravodajstvo priamo do vášho počítača

Foto.SITA.sk - obrazový servis tlačovej agentúry SITASlovensko

LEŠKO: Chybou vládnej moci je, že nepovažuje novinárov za partnerovVAROVANIE: Zverejnenie, skopírovanie, šírenie alebo iné použitie tohoto videa bez súhlasu agentúry SITA je trestné. Tlačová agentúra SITA môže vymáhať svoje práva súdnou cestou.
Ak máte záujem stať sa odberateľom videoservisu a zverejňovať naše videá na Vašej stránke alebo vo Vašom médiu, zaregistrujte si (platený) prístup do Videoservisu SITA pre cenovú ponuku nás kontaktujte.


Názov videa:LEŠKO: Chybou vládnej moci je, že nepovažuje novinárov za partnerov
Miesto natočenia:SR - BA
Dátum natočenia:Štvrtok 29. apríla 2010 14:30
Dátum vydania:Štvrtok 29. apríla 2010 17:38
Popis videa:Slovenský syndikát novinárov so zastúpením Európskej komisie na Slovensku zorganizoval konferenciu pod názvom \"Novinár v konflikte\", pri príležitosti Svetového dňa slobody tlače. \"Najväčšia chyba vládnej moci je, že nepovažuje novinárov za partnerov,\" konštatoval komentátor denníka Sme Marián Leško po dnešnej tlačovej besede. Podľa neho úlohou novinárov na celom svete je informovať a odhaľovať neprístojnosti verejnej moci. \"Vláde by prospelo, keby sa s touto rolou novinárov zmierila,\" poznamenal. Terajšia Ficova vláda podľa neho zvolila k médiám interpretačný kľúč, keď sa novinári dostávajú do konfliktu nie preto, čo píšu, ale že tak píšu preto, lebo sú v konflikte s mocou.
Súbor a veľkosť:WMV - 38.12MB
Autor videa:Ján Lőrincz
Podmienky licencie:1
Stiahnite video:Video vo formáte WMV je dostupné na stiahnutie len prihláseným odberateľom. Prosím, prihláste sa do systému vpravo hore alebo sa zaregistrujte a aktivujte si službu download.