Video.SITA.sk

Video > Slovensko

 

SITA Produkty

Webnoviny.sk - aktuálne spravodajstvo priamo do vášho počítača

Foto.SITA.sk - obrazový servis tlačovej agentúry SITASlovensko

Lesný Požiar v Lopušnej doline pri SviteVAROVANIE: Zverejnenie, skopírovanie, šírenie alebo iné použitie tohoto videa bez súhlasu agentúry SITA je trestné. Tlačová agentúra SITA môže vymáhať svoje práva súdnou cestou.
Ak máte záujem stať sa odberateľom videoservisu a zverejňovať naše videá na Vašej stránke alebo vo Vašom médiu, zaregistrujte si (platený) prístup do Videoservisu SITA pre cenovú ponuku nás kontaktujte.


Názov videa:Lesný Požiar v Lopušnej doline pri Svite
Miesto natočenia:Svit - Lopušná dolina
Dátum natočenia:Nedeľa 26. apríla 2009 19:00
Dátum vydania:Nedeľa 26. apríla 2009 22:21
Popis videa:Popradskí hasiči dnes popoludní takmer v rovnakom čase likvidovali dva lesné požiare. Jeden požiar vznikol v Bachledovej doline v Ždiari, druhý v Lopušnej doline vo Svite. Do zotmenia sa oba požiare hasičom podarilo dostať pod kontrolu. V Lopušnej doline okrem profesionálnych hasičov z Popradu a Starej Ľubovne pomáhali hasiť požiar aj desiatky dobrovoľných hasičov z Lučivnej, Šuňavy a ďalších obcí. Na likvidáciu požiaru v ťažko dostupnom teréne nasadili hasiči aj vrtuľník s bambi vakom.
Súbor a veľkosť:WMV - 11.59MB
Autor videa:Rastislav Ovšonka
Podmienky licencie:1
Stiahnite video:Video vo formáte WMV je dostupné na stiahnutie len prihláseným odberateľom. Prosím, prihláste sa do systému vpravo hore alebo sa zaregistrujte a aktivujte si službu download.