Video.SITA.sk

Video > Svet

 

SITA Produkty

Webnoviny.sk - aktuálne spravodajstvo priamo do vášho počítača

Foto.SITA.sk - obrazový servis tlačovej agentúry SITASvet

Lídri G20 nalejú do svetovej ekonomiky bilión dolárovVAROVANIE: Zverejnenie, skopírovanie, šírenie alebo iné použitie tohoto videa bez súhlasu agentúry SITA je trestné. Tlačová agentúra SITA môže vymáhať svoje práva súdnou cestou.
Ak máte záujem stať sa odberateľom videoservisu a zverejňovať naše videá na Vašej stránke alebo vo Vašom médiu, zaregistrujte si (platený) prístup do Videoservisu SITA pre cenovú ponuku nás kontaktujte.


Názov videa:Lídri G20 nalejú do svetovej ekonomiky bilión dolárov
Miesto natočenia:Veľká Británia
Dátum natočenia:Štvrtok 2. apríla 2009 19:00
Dátum vydania:Štvrtok 2. apríla 2009 19:46
Popis videa:Lídri dvadsiatich najväčších ekonomík sveta dosiahli na dnešnom summite v Londýne dohodu o balíčku na boj proti svetovej hospodárskej kríze v hodnote jedného bilióna dolárov, teda 681 miliárd eur. Globálna ekonomika sa z problémov nemôže spamätať okamžite, ale existuje dohoda o tom, že treba ”urobiť všetko, čo je potrebné” – vyhlásil hostiteľ summitu, britský premiér Gordon Brown. Organizácia pre ekonomickú spoluprácu a rozvoj zverejní tiež zoznam daňových rajov, voči ktorým budú členské štáty uplatňovať sankcie. Politici sa dohodli na tvrdých opatreniach a sankciách voči tým, ktorí sa v budúcnosti nebudú riadiť ekonomickými pravidlami.
Súbor a veľkosť:WMV - 22.15MB
Autor videa:AP
Podmienky licencie:1
Stiahnite video:Video vo formáte WMV je dostupné na stiahnutie len prihláseným odberateľom. Prosím, prihláste sa do systému vpravo hore alebo sa zaregistrujte a aktivujte si službu download.