Video.SITA.sk

Video > Svet

 

SITA Produkty

Webnoviny.sk - aktuálne spravodajstvo priamo do vášho počítača

Foto.SITA.sk - obrazový servis tlačovej agentúry SITASvet

Lietadlo sa zrútilo na detské ihriskoVAROVANIE: Zverejnenie, skopírovanie, šírenie alebo iné použitie tohoto videa bez súhlasu agentúry SITA je trestné. Tlačová agentúra SITA môže vymáhať svoje práva súdnou cestou.
Ak máte záujem stať sa odberateľom videoservisu a zverejňovať naše videá na Vašej stránke alebo vo Vašom médiu, zaregistrujte si (platený) prístup do Videoservisu SITA pre cenovú ponuku nás kontaktujte.


Názov videa:Lietadlo sa zrútilo na detské ihrisko
Miesto natočenia:Spojené štáty
Dátum natočenia:Štvrtok 16. apríla 2009 10:00
Dátum vydania:Štvrtok 16. apríla 2009 10:13
Popis videa:Cvičné lietadlo Cessna skončilo po núdzovom pristátí len pár metrov od budovy školy na detskom ihrisku v americkom Phoenixe. Príčiny havárie nie sú nateraz známe. Obaja piloti – inštruktor, aj študent vyviazli bez zranení. Na detskom ihrisku práve nikto nebol, keďže len pár minút pred pádom sa začalo vyučovanie. Vystrašení učitelia okamžite evakuovali budovu školy a zhromaždili žiakov na opačnom konci areálu. Hrozilo totiž, že stroj sa vznieti.
Súbor a veľkosť:WMV - 8.09MB
Autor videa:AP
Podmienky licencie:1
Stiahnite video:Video vo formáte WMV je dostupné na stiahnutie len prihláseným odberateľom. Prosím, prihláste sa do systému vpravo hore alebo sa zaregistrujte a aktivujte si službu download.