Video.SITA.sk

Video > Zdravie

 

SITA Produkty

Webnoviny.sk - aktuálne spravodajstvo priamo do vášho počítača

Foto.SITA.sk - obrazový servis tlačovej agentúry SITAZdravie

LIGA PROTI RAKOVINE: Slovensko 16. apríla zaplavia tisícky narcisovVAROVANIE: Zverejnenie, skopírovanie, šírenie alebo iné použitie tohoto videa bez súhlasu agentúry SITA je trestné. Tlačová agentúra SITA môže vymáhať svoje práva súdnou cestou.
Ak máte záujem stať sa odberateľom videoservisu a zverejňovať naše videá na Vašej stránke alebo vo Vašom médiu, zaregistrujte si (platený) prístup do Videoservisu SITA pre cenovú ponuku nás kontaktujte.


Názov videa:LIGA PROTI RAKOVINE: Slovensko 16. apríla zaplavia tisícky narcisov
Miesto natočenia:SR - BA
Dátum natočenia:Streda 7. apríla 2010 15:30
Dátum vydania:Streda 7. apríla 2010 16:42
Popis videa:Žlté narcisy zaplavia slovenské obce a mestá v piatok 16. apríla. Jediná verejno-prospešná zbierka Ligy proti rakovine sa bude konať po štrnásty raz. Ako na dnešnej tlačovej besede povedala Eva Siracká z Ligy proti rakovine, výskyt rakoviny u nás v posledných rokoch stúpa. „Čo sa týka najbližších rokov, tá prognóza nie je priaznivá. Musíme s tým niečo robiť a na to idú naše prostriedky,“ povedala o zmysle zbierky Siracká. Pripomenula, že vďaka organizácii vznikla na Slovensku prvá nádorová biobanka, ktorá má význam pre sledovanie charakteristiky nádorových ochorení, či prvé laboratórium na výskum kmeňových buniek.
Súbor a veľkosť:WMV - 26.16MB
Autor videa:Ján Lőrincz
Podmienky licencie:1
Stiahnite video:Video vo formáte WMV je dostupné na stiahnutie len prihláseným odberateľom. Prosím, prihláste sa do systému vpravo hore alebo sa zaregistrujte a aktivujte si službu download.