Video.SITA.sk

Video > Slovensko

 

SITA Produkty

Webnoviny.sk - aktuálne spravodajstvo priamo do vášho počítača

Foto.SITA.sk - obrazový servis tlačovej agentúry SITASlovensko

LIPŠIC: Košická kauza nie je dôvodom na odstúpenie ministra vnútraVAROVANIE: Zverejnenie, skopírovanie, šírenie alebo iné použitie tohoto videa bez súhlasu agentúry SITA je trestné. Tlačová agentúra SITA môže vymáhať svoje práva súdnou cestou.
Ak máte záujem stať sa odberateľom videoservisu a zverejňovať naše videá na Vašej stránke alebo vo Vašom médiu, zaregistrujte si (platený) prístup do Videoservisu SITA pre cenovú ponuku nás kontaktujte.


Názov videa:LIPŠIC: Košická kauza nie je dôvodom na odstúpenie ministra vnútra
Miesto natočenia:Bratislava-KDH
Dátum natočenia:Streda 8. apríla 2009 15:30
Dátum vydania:Streda 8. apríla 2009 17:02
Popis videa:Podpredseda Kresťanskodemokratického hnutia (KDH) Daniel Lipšic si myslí, že nie je dôvod na odstúpenie ministra vnútra Roberta Kaliňáka za týranie rómskych detí košickými policajtmi. "Ale musí sa k tomu postaviť ako chlap," vyhlásil dnes Lipšic na tlačovej besede. Podľa neho to znamená, že Kaliňák nezostane len pri odvolaní najnižších funkcionárov Policajného zboru SR, ale odvolá aj krajských funkcionárov. "Odvolanie nízkych funkcionárov nie je riešením," dodal Lipšic. Ak by však prišla s návrhom na odvolanie Kaliňáka niektorá z opozičných strán, KDH takýto návrh podľa Lipšica len pre túto kauzu nepodporí.
Súbor a veľkosť:WMV - 28.12MB
Autor videa:Martina Kriková
Podmienky licencie:1
Stiahnite video:Video vo formáte WMV je dostupné na stiahnutie len prihláseným odberateľom. Prosím, prihláste sa do systému vpravo hore alebo sa zaregistrujte a aktivujte si službu download.