Video.SITA.sk

Video > Šport

 

SITA Produkty

Webnoviny.sk - aktuálne spravodajstvo priamo do vášho počítača

Foto.SITA.sk - obrazový servis tlačovej agentúry SITAŠport

LIPTÁK: Najväčší rozdiel je v Dominikinej mentálnej sileVAROVANIE: Zverejnenie, skopírovanie, šírenie alebo iné použitie tohoto videa bez súhlasu agentúry SITA je trestné. Tlačová agentúra SITA môže vymáhať svoje práva súdnou cestou.
Ak máte záujem stať sa odberateľom videoservisu a zverejňovať naše videá na Vašej stránke alebo vo Vašom médiu, zaregistrujte si (platený) prístup do Videoservisu SITA pre cenovú ponuku nás kontaktujte.


Názov videa:LIPTÁK: Najväčší rozdiel je v Dominikinej mentálnej sile
Miesto natočenia:SR-BA
Dátum natočenia:Pondelok 27. januára 2014 14:40
Dátum vydania:Pondelok 27. januára 2014 16:39
Popis videa:Za najdôležitejšie zo všetkého Lipták označil zmenu zmýšľania na kurte. "V mentálnej sile je najväčší rozdiel medzi Dominikou z Austrálie 2014 a tou z minulosti. Teraz dokázala odohrať šesť zápasov na najlepšej úrovni koncentrovane a odvážne bez toho, aby o sebe zapochybovala alebo si neverila. Nešla na kurt trpieť, ale tešiť sa na tenis. A to je dobré," uzavrel Lipták.
Súbor a veľkosť:MP4 - 15.15MB
Autor videa:Richard Kramarik
Podmienky licencie:1
Stiahnite video:Video vo formáte MP4 je dostupné na stiahnutie len prihláseným odberateľom. Prosím, prihláste sa do systému vpravo hore alebo sa zaregistrujte a aktivujte si službu download.