Video.SITA.sk

Video > Svet

 

SITA Produkty

Webnoviny.sk - aktuálne spravodajstvo priamo do vášho počítača

Foto.SITA.sk - obrazový servis tlačovej agentúry SITASvet

Londýn sa pripravuje na summit G20VAROVANIE: Zverejnenie, skopírovanie, šírenie alebo iné použitie tohoto videa bez súhlasu agentúry SITA je trestné. Tlačová agentúra SITA môže vymáhať svoje práva súdnou cestou.
Ak máte záujem stať sa odberateľom videoservisu a zverejňovať naše videá na Vašej stránke alebo vo Vašom médiu, zaregistrujte si (platený) prístup do Videoservisu SITA pre cenovú ponuku nás kontaktujte.


Názov videa:Londýn sa pripravuje na summit G20
Miesto natočenia:Veľká Británia
Dátum natočenia:Streda 1. apríla 2009 13:00
Dátum vydania:Streda 1. apríla 2009 13:47
Popis videa:Summit G20 sprevádza veľká publicita a aj protesty. Londýn bol v uplynulých dňoch svedkom nevídaných demonštrácií, prostredníctvom ktorých ľudia z celého sveta žiadali globálnu spravodlivosť a boj proti kríze a klimatickým zmenám. Britská metropola je v týchto dňoch pravdepodobne najstráženejším mestom na svete. Polícia požiadala Londýnčanov, aby počas summitu nosili do práce ležérne oblečenie namiesto oblekov a ak môžu, mali by pracovať z domu. Viacero obchodov v centre mesta dokonca „zabednilo“ svoje prevádzky z obavy pred výtržnosťami antiglobalistov.
Súbor a veľkosť:WMV - 14.56MB
Autor videa:AP
Podmienky licencie:1
Stiahnite video:Video vo formáte WMV je dostupné na stiahnutie len prihláseným odberateľom. Prosím, prihláste sa do systému vpravo hore alebo sa zaregistrujte a aktivujte si službu download.