Video.SITA.sk

Video > Slovensko

 

SITA Produkty

Webnoviny.sk - aktuálne spravodajstvo priamo do vášho počítača

Foto.SITA.sk - obrazový servis tlačovej agentúry SITASlovensko

ĽS-HZDS bude presadzovať zvýšenie prídavku na dieťa o 50 %VAROVANIE: Zverejnenie, skopírovanie, šírenie alebo iné použitie tohoto videa bez súhlasu agentúry SITA je trestné. Tlačová agentúra SITA môže vymáhať svoje práva súdnou cestou.
Ak máte záujem stať sa odberateľom videoservisu a zverejňovať naše videá na Vašej stránke alebo vo Vašom médiu, zaregistrujte si (platený) prístup do Videoservisu SITA pre cenovú ponuku nás kontaktujte.


Názov videa:ĽS-HZDS bude presadzovať zvýšenie prídavku na dieťa o 50 %
Miesto natočenia:SR-BA
Dátum natočenia:Štvrtok 15. apríla 2010 10:00
Dátum vydania:Štvrtok 15. apríla 2010 11:58
Popis videa:ĽS-HZDS bude v nasledujúcom volebnom období presadzovať zvýšenie prídavku na dieťa v súčasnej sume 21,99 eura najmenej o 50 %. "Našim cieľom je, aby sme po volebnom období v roku 2014 skladali účet a rodinné prídavky boli vo výške minimálne 33 eur," povedal na tlačovej besede podpredseda strany, súčasný štátny tajomník rezortu práce a sociálnych vecí Peter Sika. Finančné prostriedky, ktoré budú potrebné na takéto zvýšenie rodinných prídavkov, chce ĽS-HZDS čerpať z úspor, ktoré vzniknú zavedením jednotného výberu daní, ciel a odvodov a z prehodnotenia jednotlivých kapitol štátneho rozpočtu. Strana chce tiež podľa Siku zvýšiť súčasný príplatok k príspevku pri narodení prvého, druhého a tretieho dieťaťa, ktorý dosahuje 678,49 eura. Pri prvom dieťati by podľa predstáv ĽS-HZDS malo ísť o 1 000 eur, pri druhom o 1 500 eur a pri treťom dieťati by štát vyplatil 2 000 eur.
Súbor a veľkosť:WMV - 21.24MB
Autor videa:Richard Kramarik
Podmienky licencie:1
Stiahnite video:Video vo formáte WMV je dostupné na stiahnutie len prihláseným odberateľom. Prosím, prihláste sa do systému vpravo hore alebo sa zaregistrujte a aktivujte si službu download.