Video.SITA.sk

Video > Slovensko

 

SITA Produkty

Webnoviny.sk - aktuálne spravodajstvo priamo do vášho počítača

Foto.SITA.sk - obrazový servis tlačovej agentúry SITASlovensko

ĽS-HZDS: Kozlík proti zníženiu daní, pomôcť môžu nižšie odvodyVAROVANIE: Zverejnenie, skopírovanie, šírenie alebo iné použitie tohoto videa bez súhlasu agentúry SITA je trestné. Tlačová agentúra SITA môže vymáhať svoje práva súdnou cestou.
Ak máte záujem stať sa odberateľom videoservisu a zverejňovať naše videá na Vašej stránke alebo vo Vašom médiu, zaregistrujte si (platený) prístup do Videoservisu SITA pre cenovú ponuku nás kontaktujte.


Názov videa:ĽS-HZDS: Kozlík proti zníženiu daní, pomôcť môžu nižšie odvody
Miesto natočenia:Bratislava-ĽS-HZDS
Dátum natočenia:Pondelok 9. marca 2009 10:30
Dátum vydania:Pondelok 9. marca 2009 12:57
Popis videa:Zníženie dane z príjmu nepovažuje europoslanec za ĽS-HZDS a bývalý Mečiarov minister financií Sergej Kozlík za správny krok na zníženie dopadov finančnej a hospodárskej krízy. Súhlasí ale s návrhom opozície na zníženie odvodov, čo zníži náklady na prácu a môže pomôcť udržať zamestnanosť. "Zrovna v oblasti priamych daní, tak ako navrhuje opozícia na 16 percent, že to nie je riešenie a skôr by len znamenalo odliv prostriedkov v rámci transferov zo Slovenska von," tvrdí Kozlík. Zdôraznil, že výška daní nikdy nebola dôležitá pre prílev zahraničných investícií. Za riešenie považuje skôr zníženie odvodov a koncentráciu prostriedkov zo štátneho rozpočtu a eurofondov na vytvorenie lepšieho prostredia pre rozvoj infraštruktúry, podnikanie a zamestnanosť. "Zdá sa mi, že tých programov (vlády) je príliš veľa, že je to trošku roztrieštené, že trebárs väčšia koncentrácia do infraštruktúry by veciam napomohla viac."
Súbor a veľkosť:WMV - 20.53MB
Autor videa:Richard Kramarik
Podmienky licencie:1
Stiahnite video:Video vo formáte WMV je dostupné na stiahnutie len prihláseným odberateľom. Prosím, prihláste sa do systému vpravo hore alebo sa zaregistrujte a aktivujte si službu download.