Video.SITA.sk

Video > Slovensko

 

SITA Produkty

Webnoviny.sk - aktuálne spravodajstvo priamo do vášho počítača

Foto.SITA.sk - obrazový servis tlačovej agentúry SITASlovensko

M. DZURINDA: Dvadsať rokov po novembri nechce robiť policajtaVAROVANIE: Zverejnenie, skopírovanie, šírenie alebo iné použitie tohoto videa bez súhlasu agentúry SITA je trestné. Tlačová agentúra SITA môže vymáhať svoje práva súdnou cestou.
Ak máte záujem stať sa odberateľom videoservisu a zverejňovať naše videá na Vašej stránke alebo vo Vašom médiu, zaregistrujte si (platený) prístup do Videoservisu SITA pre cenovú ponuku nás kontaktujte.


Názov videa:M. DZURINDA: Dvadsať rokov po novembri nechce robiť policajta
Miesto natočenia:Bratislava-NR SR
Dátum natočenia:Piatok 17. apríla 2009 11:00
Dátum vydania:Piatok 17. apríla 2009 12:21
Popis videa:Predseda SDKÚ-DS Mikuláš Dzurinda dvadsať rokov po novembri nemieni robiť policajta. Povedal to v súvislosti s dnes medializovanámi informáciami, že poslanec jeho strany Ferdinand Devínsky zrejme spolupracoval s komunistickou ŠtB. „Kľúčovým v celom príbehu je postoj Ferdinanda Devínskeho, ktorý povedal, že sa nikdy nezaviazal spolupracovať so spravodajskou službou. Dlhé roky s ním spolupracujem. Buď mu dôverujem, alebo nedôverujem. Devínsky nie je v žiadnej exekutívnej funkcii,“ povedal novinárom Dzurinda. Podľa podpredsedníčky strany Ivety Radičovej sa každý so svojou minulosťou musí vysporiadať sám. „Som presvedčená, že vo vrcholných pozíciách by takýto ľudia nemali zastávať funkcie,“ povedala novinárom. Podľa nej ide o vec osobnej zodpovednosti.
Súbor a veľkosť:WMV - 12.95MB
Autor videa:Richard Kramarik
Podmienky licencie:1
Stiahnite video:Video vo formáte WMV je dostupné na stiahnutie len prihláseným odberateľom. Prosím, prihláste sa do systému vpravo hore alebo sa zaregistrujte a aktivujte si službu download.