Video.SITA.sk

Video > Šport

 

SITA Produkty

Webnoviny.sk - aktuálne spravodajstvo priamo do vášho počítača

Foto.SITA.sk - obrazový servis tlačovej agentúry SITAŠport

M. Handzuš má menšie problémy so slabinamiVAROVANIE: Zverejnenie, skopírovanie, šírenie alebo iné použitie tohoto videa bez súhlasu agentúry SITA je trestné. Tlačová agentúra SITA môže vymáhať svoje práva súdnou cestou.
Ak máte záujem stať sa odberateľom videoservisu a zverejňovať naše videá na Vašej stránke alebo vo Vašom médiu, zaregistrujte si (platený) prístup do Videoservisu SITA pre cenovú ponuku nás kontaktujte.


Názov videa:M. Handzuš má menšie problémy so slabinami
Miesto natočenia:SWI-ZU
Dátum natočenia:Nedeľa 26. apríla 2009 12:00
Dátum vydania:Nedeľa 26. apríla 2009 14:34
Popis videa:Na nedeľňajšom predpoludňajšom rozkorčuľovaní slovenskej hokejovej reprezentácie pred súbojom s Bieloruskom na svetovom šampionáte vo švajčiarskom Klotene chýbal na ľade Michal Handzuš. Banskobystričan má menšie problémy so slabinami. Popoludní však môže nastúpiť na zápas. Handzuš na ľade chýbal, ale s lekárom tímu Dalimírom Jančovičom v útrobách haly absolvoval viaceré cviky, bicykloval na stacionárnom bicykli a dostal aj elektroliečbu.
Súbor a veľkosť:WMV - 9.6MB
Autor videa:Peter Pašuth
Podmienky licencie:1
Stiahnite video:Video vo formáte WMV je dostupné na stiahnutie len prihláseným odberateľom. Prosím, prihláste sa do systému vpravo hore alebo sa zaregistrujte a aktivujte si službu download.