Video.SITA.sk

Video > Slovensko

 

SITA Produkty

Webnoviny.sk - aktuálne spravodajstvo priamo do vášho počítača

Foto.SITA.sk - obrazový servis tlačovej agentúry SITASlovensko

MACEDÓNSKO: Kosovo je realita, ktorú je potrebné akceptovaťVAROVANIE: Zverejnenie, skopírovanie, šírenie alebo iné použitie tohoto videa bez súhlasu agentúry SITA je trestné. Tlačová agentúra SITA môže vymáhať svoje práva súdnou cestou.
Ak máte záujem stať sa odberateľom videoservisu a zverejňovať naše videá na Vašej stránke alebo vo Vašom médiu, zaregistrujte si (platený) prístup do Videoservisu SITA pre cenovú ponuku nás kontaktujte.


Názov videa:MACEDÓNSKO: Kosovo je realita, ktorú je potrebné akceptovať
Miesto natočenia:SR-BA
Dátum natočenia:Piatok 13. apríla 2012 13:00
Dátum vydania:Sobota 14. apríla 2012 12:02
Popis videa: Macedónsky minister zahraničných vecí Nikola Poposki sa domnieva, že nezávislosť Kosova je potrebné akceptovať v záujme ďalšieho pozitívneho vývoja na Balkáne a v Európe. Poposki sa tak vyjadril v rozhovore pre agentúru SITA počas prebiehajúcej medzinárodnej konferencie GLOBSEC, ktorá sa koná v Bratislave. Šéf macedónskej diplomacie sa síce odmietol priamo vyjadriť, či by Slovensko malo Kosovo uznať, no do budúcnosti odmietať jeho existenciu nepovažuje za možné. Podľa Popoského totiž budúcnosť bývalej juhosrbskej provincie je v Európskej únii, kam, ako dodal, patria všetky krajiny ležiace na Balkánskom polostrove.
Súbor a veľkosť:MP4 - 5.89MB
Autor videa:Lukáš Krajčovič
Podmienky licencie:1
Stiahnite video:Video vo formáte MP4 je dostupné na stiahnutie len prihláseným odberateľom. Prosím, prihláste sa do systému vpravo hore alebo sa zaregistrujte a aktivujte si službu download.