Video.SITA.sk

Video > Svet

 

SITA Produkty

Webnoviny.sk - aktuálne spravodajstvo priamo do vášho počítača

Foto.SITA.sk - obrazový servis tlačovej agentúry SITASvet

Macedónsko má nového prezidenta – smer EÚVAROVANIE: Zverejnenie, skopírovanie, šírenie alebo iné použitie tohoto videa bez súhlasu agentúry SITA je trestné. Tlačová agentúra SITA môže vymáhať svoje práva súdnou cestou.
Ak máte záujem stať sa odberateľom videoservisu a zverejňovať naše videá na Vašej stránke alebo vo Vašom médiu, zaregistrujte si (platený) prístup do Videoservisu SITA pre cenovú ponuku nás kontaktujte.


Názov videa:Macedónsko má nového prezidenta – smer EÚ
Miesto natočenia:Macedónsko
Dátum natočenia:Pondelok 6. apríla 2009 09:00
Dátum vydania:Pondelok 6. apríla 2009 09:04
Popis videa:Kandidát národno-konzervatívnej vládnej strany, Všemacedónskej revolučnej organizácie Gjorgje Ivanov sa stal podľa očakávania presvedčivým víťazom druhého kola prezidentských volieb v Macedónsku. Ivanov dostal takmer dvakrát toľko hlasov ako jeho protikandidát, sociálny demokrat Ljubomir Frčkovski. Hlasovanie bolo bez významnejších incidentov. Volebná účasť bola nízka, podľa niektorých správ iba o necelé tri percentá prekročila nevyhnutnú 40-percentnú hranicu, čo je zákonné minimum potrebné na právoplatný výsledok volieb. Voľby boli totiž poznačené nezáujmom predovšetkým zo strany albánskej menšiny.
Súbor a veľkosť:WMV - 17.96MB
Autor videa:AP
Podmienky licencie:1
Stiahnite video:Video vo formáte WMV je dostupné na stiahnutie len prihláseným odberateľom. Prosím, prihláste sa do systému vpravo hore alebo sa zaregistrujte a aktivujte si službu download.