Video.SITA.sk

Video > Slovensko

 

SITA Produkty

Webnoviny.sk - aktuálne spravodajstvo priamo do vášho počítača

Foto.SITA.sk - obrazový servis tlačovej agentúry SITASlovensko

MALACKY: Lipšic chce umiestniť do dvora problémovej rodiny kameruVAROVANIE: Zverejnenie, skopírovanie, šírenie alebo iné použitie tohoto videa bez súhlasu agentúry SITA je trestné. Tlačová agentúra SITA môže vymáhať svoje práva súdnou cestou.
Ak máte záujem stať sa odberateľom videoservisu a zverejňovať naše videá na Vašej stránke alebo vo Vašom médiu, zaregistrujte si (platený) prístup do Videoservisu SITA pre cenovú ponuku nás kontaktujte.


Názov videa:MALACKY: Lipšic chce umiestniť do dvora problémovej rodiny kameru
Miesto natočenia:Malacky
Dátum natočenia:Streda 20. apríla 2011 19:00
Dátum vydania:Streda 20. apríla 2011 20:40
Popis videa:Nainštalovanie kamery do dvora neprispôsobivej rodiny a urýchlenie búrania nelegálnych stavieb, takto chce minister vnútra Daniel Lipšic riešiť situáciu problémových občanov z Družstevnej ulice v Malackách. Kamera má zaznamenať všetky prípady potenciálnych výtržností rodiny. Podľa Lipšica s ňou problémoví občania aj ich susedia súhlasili. „Budeme sa snažiť urgovať stavebný úrad, aby rozhodol právoplatne o zbúraní nelegálnych stavieb,“ dodal na dnešnom brífingu minister. Polícia podľa Lipšica poskytne pri legálnom búraní plnú asistenciu. Minister tiež uviedol, že zvážia, či pred obydlie problémových občanov neumiestnia stálu policajnú hliadku.
Súbor a veľkosť:WMV - 11.91MB
Autor videa:Ján Lőrincz
Podmienky licencie:1
Stiahnite video:Video vo formáte WMV je dostupné na stiahnutie len prihláseným odberateľom. Prosím, prihláste sa do systému vpravo hore alebo sa zaregistrujte a aktivujte si službu download.