Video.SITA.sk

Video > Slovensko

 

SITA Produkty

Webnoviny.sk - aktuálne spravodajstvo priamo do vášho počítača

Foto.SITA.sk - obrazový servis tlačovej agentúry SITASlovensko

Marihuana je čoraz populárnejšia medzi stredoškolákmiVAROVANIE: Zverejnenie, skopírovanie, šírenie alebo iné použitie tohoto videa bez súhlasu agentúry SITA je trestné. Tlačová agentúra SITA môže vymáhať svoje práva súdnou cestou.
Ak máte záujem stať sa odberateľom videoservisu a zverejňovať naše videá na Vašej stránke alebo vo Vašom médiu, zaregistrujte si (platený) prístup do Videoservisu SITA pre cenovú ponuku nás kontaktujte.


Názov videa:Marihuana je čoraz populárnejšia medzi stredoškolákmi
Miesto natočenia:SR-BA
Dátum natočenia:Štvrtok 26. marca 2009 16:00
Dátum vydania:Štvrtok 26. marca 2009 16:03
Popis videa:Stredoškoláci menej fajčia cigarety, majú však väčšie skúsenosti s marihuanou a väčšmi pijú tvrdý alkohol. Vyplýva to z Európskeho školského prieskumu o tabaku, alkohole a iných drogách (ESPAD). "(Marihuana - pozn. SITA) už sa pomaly začína fajčiť ako tabak," povedal na dnešnej tlačovej besede koordinátor ESPAD v SR Alojz Nociar. Podľa posledných zozbieraných údajov až 32 percent 16-ročných Slovákov ju užilo jeden a viackrát za život. Marihuanu u nás fajčia oveľa viac chlapci než dievčatá. Z Európanov majú najväčšie skúsenosti s marihuanou a inými drogami 16-roční Česi, nasledovaní Britmi a Írmi. "Slováci sú na šiestom mieste, udržali sme si miesto, ktoré sme mali v roku 2003," dodal Nociar.
Súbor a veľkosť:WMV - 18.08MB
Autor videa:Janka Harmadyová
Podmienky licencie:1
Stiahnite video:Video vo formáte WMV je dostupné na stiahnutie len prihláseným odberateľom. Prosím, prihláste sa do systému vpravo hore alebo sa zaregistrujte a aktivujte si službu download.