Video.SITA.sk

Video > Slovensko

 

SITA Produkty

Webnoviny.sk - aktuálne spravodajstvo priamo do vášho počítača

Foto.SITA.sk - obrazový servis tlačovej agentúry SITASlovensko

MÉDIÁ: Víťazi 8. ročníka Novinárskej ceny 2011 sú známiVAROVANIE: Zverejnenie, skopírovanie, šírenie alebo iné použitie tohoto videa bez súhlasu agentúry SITA je trestné. Tlačová agentúra SITA môže vymáhať svoje práva súdnou cestou.
Ak máte záujem stať sa odberateľom videoservisu a zverejňovať naše videá na Vašej stránke alebo vo Vašom médiu, zaregistrujte si (platený) prístup do Videoservisu SITA pre cenovú ponuku nás kontaktujte.


Názov videa:MÉDIÁ: Víťazi 8. ročníka Novinárskej ceny 2011 sú známi
Miesto natočenia:SR-BA
Dátum natočenia:Štvrtok 19. apríla 2012 21:00
Dátum vydania:Štvrtok 19. apríla 2012 23:36
Popis videa:Víťazi 8. ročníka Novinárskej ceny 2011 sú známi. Mená laureátov súťaže v každej zo 16 kategórií, ktorých z prihlásených 409 autorov so 685 príspevkami vybrali odborné poroty, slávnostne vyhlásili v Bratislave v Bratislavskej reštaurácii. Rada súťaže udelila tri špeciálne ceny: Cenu otvorenej spoločnosti venovanú pamiatke Karola Ježíka, Cenu British Council za podporu medzikultúrneho dialógu a Cenu Združenia vydavateľov periodickej tlače Slovenska, agentúru SITA o tom informovala Nadácia otvorenej spoločnosti, ktorá súťaž organizuje. Tlačová agentúra SITA uspela vo fotografických kategóriách, kde mala fotografov nominovaných a napokon aj jedného víťaza. Na cenu za Najlepšiu fotografickú aktualitu bol nominovaný fotograf SITA Marián Peiger a vyhral ju Radovan Stoklasa z TASR. V kategórii Najlepšia športová fotografia boli nominovaní dvaja fotoreportéri SITA - Jozef Jakubčo a Marián Peiger, vyhral Jozef Jakubčo.
Súbor a veľkosť:MP4 - 9.73MB
Autor videa:Lukáš Krajčovič
Podmienky licencie:1
Stiahnite video:Video vo formáte MP4 je dostupné na stiahnutie len prihláseným odberateľom. Prosím, prihláste sa do systému vpravo hore alebo sa zaregistrujte a aktivujte si službu download.