Video.SITA.sk

Video > Svet

 

SITA Produkty

Webnoviny.sk - aktuálne spravodajstvo priamo do vášho počítača

Foto.SITA.sk - obrazový servis tlačovej agentúry SITASvet

Medvedev s Gašparovičom vyzdvihli prínos národov ZSSR počas vojnyVAROVANIE: Zverejnenie, skopírovanie, šírenie alebo iné použitie tohoto videa bez súhlasu agentúry SITA je trestné. Tlačová agentúra SITA môže vymáhať svoje práva súdnou cestou.
Ak máte záujem stať sa odberateľom videoservisu a zverejňovať naše videá na Vašej stránke alebo vo Vašom médiu, zaregistrujte si (platený) prístup do Videoservisu SITA pre cenovú ponuku nás kontaktujte.


Názov videa:Medvedev s Gašparovičom vyzdvihli prínos národov ZSSR počas vojny
Miesto natočenia:SR-BA
Dátum natočenia:Streda 7. apríla 2010 13:00
Dátum vydania:Streda 7. apríla 2010 14:07
Popis videa:Zásadný prínos národov ZSSR, ktoré znášali hlavné bremeno 2. svetovej vojny na oslobodení od nacizmu vyzdvihli v spoločnom vyhlásení k 65. výročiu ukončenia 2. svetovej vojny v Európe a k slovensko-ruským priateľským vzťahom prezidenti Dmitrij Medvedev a Ivan Gašparovič počas dnešnej návštevy ruského prezidenta v Bratislave. Prezidenti v čase blížiaceho sa 65. výročia ukončenia 2. svetovej vojny v Európe, ako najväčšej tragédie v histórii ľudstva, vzdali hold miliónom obetí. „Na Slovensku neupadne do zabudnutia pomoc Červenej armády Slovenskému národnému povstaniu a spoločný boj proti okupantom, ktoré upevnili tradičné priateľské vzťahy našich národov," uvádza sa vo vyhlásení. Ruská strana ďalej vyjadruje vďaku Slovensku za starostlivosť o ruské vojnové cintoríny, obe strany vyhlasujú, že sa budú naďalej starať o vojnové pomníky.
Súbor a veľkosť:WMV - 14.11MB
Autor videa:Richard Kramarik
Podmienky licencie:1
Stiahnite video:Video vo formáte WMV je dostupné na stiahnutie len prihláseným odberateľom. Prosím, prihláste sa do systému vpravo hore alebo sa zaregistrujte a aktivujte si službu download.