Video.SITA.sk

Video > Svet

 

SITA Produkty

Webnoviny.sk - aktuálne spravodajstvo priamo do vášho počítača

Foto.SITA.sk - obrazový servis tlačovej agentúry SITASvet

MEDVEDEV: V dohodách Ruska s EÚ budú aj záujmy SlovenskaVAROVANIE: Zverejnenie, skopírovanie, šírenie alebo iné použitie tohoto videa bez súhlasu agentúry SITA je trestné. Tlačová agentúra SITA môže vymáhať svoje práva súdnou cestou.
Ak máte záujem stať sa odberateľom videoservisu a zverejňovať naše videá na Vašej stránke alebo vo Vašom médiu, zaregistrujte si (platený) prístup do Videoservisu SITA pre cenovú ponuku nás kontaktujte.


Názov videa:MEDVEDEV: V dohodách Ruska s EÚ budú aj záujmy Slovenska
Miesto natočenia:SR-BA
Dátum natočenia:Streda 7. apríla 2010 13:00
Dátum vydania:Streda 7. apríla 2010 14:51
Popis videa:Ruský prezident Dmitrij Medvedev potvrdil, že ak sa podarí uzavrieť novú strategickú dohodu o partnerstve EÚ-Rusko a ním iniciovanú dohodu o európskej bezpečnosti, slovenské záujmy v nich budú plne akceptované. „V tomto procese sme privilegovaní partneri, posudzujeme spoločne všetky otázky a venovali sme sa im aj dnes," povedal Medvedev na tlačovej besede po rokovaní so slovenským prezidentom Ivanom Gašparovičom v Bratislave.
Súbor a veľkosť:WMV - 16.26MB
Autor videa:Richard Kramarik
Podmienky licencie:1
Stiahnite video:Video vo formáte WMV je dostupné na stiahnutie len prihláseným odberateľom. Prosím, prihláste sa do systému vpravo hore alebo sa zaregistrujte a aktivujte si službu download.