Video.SITA.sk

Video > Svet

 

SITA Produkty

Webnoviny.sk - aktuálne spravodajstvo priamo do vášho počítača

Foto.SITA.sk - obrazový servis tlačovej agentúry SITASvet

Medvedeva privítal Gašparovič po prvý raz na SlovenskuVAROVANIE: Zverejnenie, skopírovanie, šírenie alebo iné použitie tohoto videa bez súhlasu agentúry SITA je trestné. Tlačová agentúra SITA môže vymáhať svoje práva súdnou cestou.
Ak máte záujem stať sa odberateľom videoservisu a zverejňovať naše videá na Vašej stránke alebo vo Vašom médiu, zaregistrujte si (platený) prístup do Videoservisu SITA pre cenovú ponuku nás kontaktujte.


Názov videa:Medvedeva privítal Gašparovič po prvý raz na Slovensku
Miesto natočenia:SR-BA
Dátum natočenia:Utorok 6. apríla 2010 19:00
Dátum vydania:Utorok 6. apríla 2010 19:51
Popis videa:Na Slovensko pricestoval po prvý raz od svojho zvolenia v roku 2008 prezident Ruskej federácie (RF) Dmitrij Anatoljevič Medvedev. Na dvojdňovú oficiálnu návštevu prišiel Medvedev na pozvanie prezidenta Slovenskej republiky Ivana Gašparoviča. Príchod prezidenta Ruskej federácie bol podnetom pre zorganizovanie mítingu, na ktorý verejnosť pozvala bratislavská skupina organizácie Amnesty International na Banskobystrickú ulicu pri Prezidentskom paláci. Pre prísne bezpečnostné opatrenia sa im nepodarilo dostať sa priamo pred sídlo prezidenta, na Hodžovo námestie, ktoré ešte počas dňa ohradili policajnými zátarasami. Organizátori mítingu chceli ruskému prezidentovi pripomenúť problémy s dodržiavaním ľudských práv v Rusku.
Súbor a veľkosť:WMV - 21.27MB
Autor videa:Richard Kramarik
Podmienky licencie:1
Stiahnite video:Video vo formáte WMV je dostupné na stiahnutie len prihláseným odberateľom. Prosím, prihláste sa do systému vpravo hore alebo sa zaregistrujte a aktivujte si službu download.