Video.SITA.sk

Video > Slovensko

 

SITA Produkty

Webnoviny.sk - aktuálne spravodajstvo priamo do vášho počítača

Foto.SITA.sk - obrazový servis tlačovej agentúry SITASlovensko

Medzinárodné vojenské letecké cvičenie MACE XIIIVAROVANIE: Zverejnenie, skopírovanie, šírenie alebo iné použitie tohoto videa bez súhlasu agentúry SITA je trestné. Tlačová agentúra SITA môže vymáhať svoje práva súdnou cestou.
Ak máte záujem stať sa odberateľom videoservisu a zverejňovať naše videá na Vašej stránke alebo vo Vašom médiu, zaregistrujte si (platený) prístup do Videoservisu SITA pre cenovú ponuku nás kontaktujte.


Názov videa:Medzinárodné vojenské letecké cvičenie MACE XIII
Miesto natočenia:Sliač, SR
Dátum natočenia:Utorok 17. apríla 2012 12:00
Dátum vydania:Utorok 17. apríla 2012 14:38
Popis videa:Letecké aj pozemné vojenské jednotky z 12 členských štátov Severoatlantickej aliancie (NATO) sa zúčastňujú na medzinárodnom leteckom cvičení MACE XIII, ktoré sa začalo v pondelok 16. a bude prebiehať do 27. apríla v slovenskom vzdušnom priestore. Cieľom cvičenia je precvičiť spoločné postupy pri plánovaní a vedení taktických leteckých operácií za podmienok rádioelektronického rušenia. Vzlety a pristátia leteckej techniky sa vykonávajú z leteckej základne Sliač, hlavnej základne slovenských vzdušných síl. Cvičenie má prispieť aj k zvýšeniu spôsobilosti personálu leteckej základne Sliač podľa štandardov NATO.
Súbor a veľkosť:MP4 - 21.15MB
Autor videa:Peter Chlebana
Podmienky licencie:1
Stiahnite video:Video vo formáte MP4 je dostupné na stiahnutie len prihláseným odberateľom. Prosím, prihláste sa do systému vpravo hore alebo sa zaregistrujte a aktivujte si službu download.