Video.SITA.sk

Video > Slovensko

 

SITA Produkty

Webnoviny.sk - aktuálne spravodajstvo priamo do vášho počítača

Foto.SITA.sk - obrazový servis tlačovej agentúry SITASlovensko

Mikolaj čaká s vlasteneckou smernicou na prezidentov podpisVAROVANIE: Zverejnenie, skopírovanie, šírenie alebo iné použitie tohoto videa bez súhlasu agentúry SITA je trestné. Tlačová agentúra SITA môže vymáhať svoje práva súdnou cestou.
Ak máte záujem stať sa odberateľom videoservisu a zverejňovať naše videá na Vašej stránke alebo vo Vašom médiu, zaregistrujte si (platený) prístup do Videoservisu SITA pre cenovú ponuku nás kontaktujte.


Názov videa:Mikolaj čaká s vlasteneckou smernicou na prezidentov podpis
Miesto natočenia:SR-BA
Dátum natočenia:Streda 17. marca 2010 11:30
Dátum vydania:Streda 17. marca 2010 13:38
Popis videa:Ak prezident podpíše vlastenecký zákon, štátne školy sa podľa neho budú musieť zariadiť už od 1. apríla. Stále však nie je jasné, aký formát majú mať štátne symboly, kam do tried ich treba umiestniť, alebo či v pondelok stačí púšťať školákom hymnu z mobilného telefónu alebo školského rozhlasu. Minister školstva Ján Mikolaj (SNS) totiž s bližšími inštrukciami čaká na prezidentov súhlas so zákonom. „Na 90 percent máme smernicu prichystanú, takže ak by ten návrh zákona pán prezident podpísal, tak okamžite na druhý deň je smernica publikovaná,“ uviedol po dnešnom rokovaní vlády Mikolaj.
Súbor a veľkosť:WMV - 13.5MB
Autor videa:Richard Kramarik
Podmienky licencie:1
Stiahnite video:Video vo formáte WMV je dostupné na stiahnutie len prihláseným odberateľom. Prosím, prihláste sa do systému vpravo hore alebo sa zaregistrujte a aktivujte si službu download.