Video.SITA.sk

Video > Slovensko

 

SITA Produkty

Webnoviny.sk - aktuálne spravodajstvo priamo do vášho počítača

Foto.SITA.sk - obrazový servis tlačovej agentúry SITASlovensko

Milan Rúfus dostal cenu Crane Summit za poéziuVAROVANIE: Zverejnenie, skopírovanie, šírenie alebo iné použitie tohoto videa bez súhlasu agentúry SITA je trestné. Tlačová agentúra SITA môže vymáhať svoje práva súdnou cestou.
Ak máte záujem stať sa odberateľom videoservisu a zverejňovať naše videá na Vašej stránke alebo vo Vašom médiu, zaregistrujte si (platený) prístup do Videoservisu SITA pre cenovú ponuku nás kontaktujte.


Názov videa:Milan Rúfus dostal cenu Crane Summit za poéziu
Miesto natočenia:Bratislava
Dátum natočenia:Piatok 12. decembra 2008 00:23
Dátum vydania:Piatok 12. decembra 2008 15:30
Popis videa:Slovenský básnik Milan Rúfus sa stal prvým laureátom medzinárodnej Ceny Crane Summit za poéziu. Taiwanský mecenáš, básnik, budhistický mysliteľ a zakladateľ básnického fóra Crane Summit 21. storočia Yu Hsi mu to oznámil ešte v apríli tohto roka počas desaťdňovej návštevy na Slovensku. Víťaza vybrala porota, ktorú tvorilo päť spisovateľov z troch kontinentov, medzi nimi bol aj slovenský básnik a prekladateľ Milan Richter. Jednou z cien pre laureáta je aj preklad jeho básní do čínštiny.
Súbor a veľkosť:WMV - 35.28MB
Autor videa:Martina Kriková
Podmienky licencie:1
Stiahnite video:Video vo formáte WMV je dostupné na stiahnutie len prihláseným odberateľom. Prosím, prihláste sa do systému vpravo hore alebo sa zaregistrujte a aktivujte si službu download.