Video.SITA.sk

Video > Slovensko

 

SITA Produkty

Webnoviny.sk - aktuálne spravodajstvo priamo do vášho počítača

Foto.SITA.sk - obrazový servis tlačovej agentúry SITASlovensko

MISS: Lucia Hablovičová končí ako riaditeľka Miss SlovenskoVAROVANIE: Zverejnenie, skopírovanie, šírenie alebo iné použitie tohoto videa bez súhlasu agentúry SITA je trestné. Tlačová agentúra SITA môže vymáhať svoje práva súdnou cestou.
Ak máte záujem stať sa odberateľom videoservisu a zverejňovať naše videá na Vašej stránke alebo vo Vašom médiu, zaregistrujte si (platený) prístup do Videoservisu SITA pre cenovú ponuku nás kontaktujte.


Názov videa:MISS: Lucia Hablovičová končí ako riaditeľka Miss Slovensko
Miesto natočenia:SR-BA
Dátum natočenia:Pondelok 29. marca 2010 11:00
Dátum vydania:Pondelok 29. marca 2010 14:06
Popis videa:Lucia Hablovičová sa rozhodla opustiť pozíciu riaditeľky súťaže krásy Miss Slovensko. Potvrdila to na dnešnej tlačovej besede v Bratislave. "Naozaj som sa snažila tomu projektu dať zo seba maximum. Verím, že za tých posledných päť rokov, ktoré som sa tomu venovala, sa to niekam posunulo. Svoje pôsobenie na mieste riaditeľky hodnotím subjektívne len zo svojho pocitu pozitívne. Všetko, čo som mala urobiť, som urobila. Nemám výčitky ani pocit, že som niečo mala urobiť inak, od prvého dňa som išla do toho absolútne s celým srdcom," zhodnotila svoje účinkovanie v Miss Slovensko Hablovičová. "Dostala som pocit, že to množstvo energie, času a úsilia, ktoré som venovala tomuto projektu, by som mohla venovať niečomu inému, kde by v budúcnosti za mnou mohol byť viditeľnejší výsledok," uviedla. Založila preto občianske združenie Svetluška, ktoré bude pomáhať malým deťom a starším ľuďom. Kto dostane jej lukratívne miesto, zatiaľ nie je známe. "Táto otázka zatiaľ nie je vyriešená, aj ja veľmi intenzívne rozmýšľam, koho by som mohla odporučiť. Hovorí sa, že každý by si mal za seba nájsť dôstojného nástupcu. Neberiem to na ľahkú váhu, nevnímam to tak, že mi je tento projekt ukradnutý, záleží mi na tom, ako a kam to bude smerovať ďalej," dodala.
Súbor a veľkosť:WMV - 23.96MB
Autor videa:Janka Harmadyová
Podmienky licencie:1
Stiahnite video:Video vo formáte WMV je dostupné na stiahnutie len prihláseným odberateľom. Prosím, prihláste sa do systému vpravo hore alebo sa zaregistrujte a aktivujte si službu download.