Video.SITA.sk

Video > Svet

 

SITA Produkty

Webnoviny.sk - aktuálne spravodajstvo priamo do vášho počítača

Foto.SITA.sk - obrazový servis tlačovej agentúry SITASvet

MISS: Misska s číslom 7 je samostatná, 12 exotická, 13 rada pomáhaVAROVANIE: Zverejnenie, skopírovanie, šírenie alebo iné použitie tohoto videa bez súhlasu agentúry SITA je trestné. Tlačová agentúra SITA môže vymáhať svoje práva súdnou cestou.
Ak máte záujem stať sa odberateľom videoservisu a zverejňovať naše videá na Vašej stránke alebo vo Vašom médiu, zaregistrujte si (platený) prístup do Videoservisu SITA pre cenovú ponuku nás kontaktujte.


Názov videa:MISS: Misska s číslom 7 je samostatná, 12 exotická, 13 rada pomáha
Miesto natočenia:SR-BA
Dátum natočenia:Streda 24. februára 2010 15:00
Dátum vydania:Štvrtok 25. februára 2010 09:00
Popis videa:Finalistka s číslom 7 Tatiana Kohútová považuje za svoju najväčšiu výhodu v súťaži MISS Slovensko samostatnosť, číslo 12 Marína Georgievová si myslí, že sa od ostatných dievčat odlišuje svojim exotickým výzorom a číslo 13 Soňa Štefková podľa vlastných slov cíti potrebu pomáhať iným, čo dokazujú aj jej skutky. Všetky tri dievčatá spolu bývajú počas sústredenia na Kanárskych ostrovoch a stali sa z nich kamarátky. Stredoslovenky Kohútová a Georgievová spoločne cestovali pre súťaž do Bratislavy a Myjavčanku Štefkovú „zobrali do partie“.
Súbor a veľkosť:WMV - 24.94MB
Autor videa:Lenka Krnáčová
Podmienky licencie:1
Stiahnite video:Video vo formáte WMV je dostupné na stiahnutie len prihláseným odberateľom. Prosím, prihláste sa do systému vpravo hore alebo sa zaregistrujte a aktivujte si službu download.