Video.SITA.sk

Video > Slovensko

 

SITA Produkty

Webnoviny.sk - aktuálne spravodajstvo priamo do vášho počítača

Foto.SITA.sk - obrazový servis tlačovej agentúry SITASlovensko

MISS UNIVERSE: Slovensko už pozná svoju Miss Universe 2010VAROVANIE: Zverejnenie, skopírovanie, šírenie alebo iné použitie tohoto videa bez súhlasu agentúry SITA je trestné. Tlačová agentúra SITA môže vymáhať svoje práva súdnou cestou.
Ak máte záujem stať sa odberateľom videoservisu a zverejňovať naše videá na Vašej stránke alebo vo Vašom médiu, zaregistrujte si (platený) prístup do Videoservisu SITA pre cenovú ponuku nás kontaktujte.


Názov videa:MISS UNIVERSE: Slovensko už pozná svoju Miss Universe 2010
Miesto natočenia:SR - BA
Dátum natočenia:Nedeľa 7. marca 2010 23:00
Dátum vydania:Pondelok 8. marca 2010 01:21
Popis videa:Miss Universe Slovenskej republiky 2010 sa stala finalistka s číslom päť, 25-ročná Anna Amenová z Bratislavy. V poradí dvanásta víťazka tejto súťaže krásy mala na hlave korunku v hodnote 90-tisíc eur, je vysádzaná 268 diamantmi, doplnená čírymi ametystmi. Tento klenot jej však neostane, dostane striebornú kópiu v hodnote asi 4-tisíc eur. Okrem množstva cien získala aj luxusné bývanie na jeden rok v centre Bratislavy v hodnote približne 500-tisíc eur so zariadením v hodnote približne 130-tisíc eur.
Súbor a veľkosť:WMV - 57.9MB
Autor videa:Ján Lőrincz
Podmienky licencie:1
Stiahnite video:Video vo formáte WMV je dostupné na stiahnutie len prihláseným odberateľom. Prosím, prihláste sa do systému vpravo hore alebo sa zaregistrujte a aktivujte si službu download.