Video.SITA.sk

Video > Slovensko

 

SITA Produkty

Webnoviny.sk - aktuálne spravodajstvo priamo do vášho počítača

Foto.SITA.sk - obrazový servis tlačovej agentúry SITASlovensko

MÓDA: Hrča smeruje so svojou kolekciou za hraniceVAROVANIE: Zverejnenie, skopírovanie, šírenie alebo iné použitie tohoto videa bez súhlasu agentúry SITA je trestné. Tlačová agentúra SITA môže vymáhať svoje práva súdnou cestou.
Ak máte záujem stať sa odberateľom videoservisu a zverejňovať naše videá na Vašej stránke alebo vo Vašom médiu, zaregistrujte si (platený) prístup do Videoservisu SITA pre cenovú ponuku nás kontaktujte.


Názov videa:MÓDA: Hrča smeruje so svojou kolekciou za hranice
Miesto natočenia:SR-BA
Dátum natočenia:Pondelok 20. apríla 2009 16:00
Dátum vydania:Pondelok 20. apríla 2009 16:52
Popis videa:Nováčik v slovenskom módnom priemysle - Martin Hrča, sa po raketovom štarte kariéry chystá so svojou kolekciou aj za hranice. “Ešte to nie je potvrdené, ale určite by sa to malo uskutočniť ešte tento rok,“ prezradil mladý návrhár, ktorého modely mali možnosť diváci vidieť aj na piatkovom finále Miss Slovensko 2009. V najbližších týždňoch by sa však Objav roka módnych dní v Bratislave chcel venovať najmä štúdiu. “Musím ešte podoťahovať veľa vecí v škole,“ uzavrel poslucháč módneho dizajnu na bratislavskej VŠVU.
Súbor a veľkosť:WMV - 11.05MB
Autor videa:Janka Harmadyová
Podmienky licencie:1
Stiahnite video:Video vo formáte WMV je dostupné na stiahnutie len prihláseným odberateľom. Prosím, prihláste sa do systému vpravo hore alebo sa zaregistrujte a aktivujte si službu download.