Video.SITA.sk

Video > Svet

 

SITA Produkty

Webnoviny.sk - aktuálne spravodajstvo priamo do vášho počítača

Foto.SITA.sk - obrazový servis tlačovej agentúry SITASvet

Moskva zažila najväčší požiar od II. svetovej vojnyVAROVANIE: Zverejnenie, skopírovanie, šírenie alebo iné použitie tohoto videa bez súhlasu agentúry SITA je trestné. Tlačová agentúra SITA môže vymáhať svoje práva súdnou cestou.
Ak máte záujem stať sa odberateľom videoservisu a zverejňovať naše videá na Vašej stránke alebo vo Vašom médiu, zaregistrujte si (platený) prístup do Videoservisu SITA pre cenovú ponuku nás kontaktujte.


Názov videa:Moskva zažila najväčší požiar od II. svetovej vojny
Miesto natočenia:Rusko
Dátum natočenia:Nedeľa 10. mája 2009 12:00
Dátum vydania:Nedeľa 10. mája 2009 12:28
Popis videa:Najväčší požiar v Moskve od konca druhej svetovej vojny spôsobil dnes v juhozápadnej časti ruskej metropoly výbuch plynovodu. Plamene šľahali až do dvestometrovej výšky, na mieste havárie zasahovalo 40 hasičských tímov. Oheň sa podarilo skrotiť až po viac ako 9 hodinách. Zranilo sa najmenej päť ľudí. Nešťastie si iba zázrakom nevyžiadalo žiadnu obeť. Zvyčajne je totiž hlavná trieda, kde došlo k poškodeniu plynovodu, plná peších a množstva áut, ktoré sa pomaly posúvajú v zápche. Dnes v noci bol však bulvár uzatvorení, keďže v centre Moskvy sa včera oslavoval Deň víťazstva nad fašizmom.
Súbor a veľkosť:WMV - 15.64MB
Autor videa:AP
Podmienky licencie:1
Stiahnite video:Video vo formáte WMV je dostupné na stiahnutie len prihláseným odberateľom. Prosím, prihláste sa do systému vpravo hore alebo sa zaregistrujte a aktivujte si službu download.