Video.SITA.sk

Video > Šport

 

SITA Produkty

Webnoviny.sk - aktuálne spravodajstvo priamo do vášho počítača

Foto.SITA.sk - obrazový servis tlačovej agentúry SITAŠport

Mossissa a Nováčková víťazmi behu Devín - BratislavaVAROVANIE: Zverejnenie, skopírovanie, šírenie alebo iné použitie tohoto videa bez súhlasu agentúry SITA je trestné. Tlačová agentúra SITA môže vymáhať svoje práva súdnou cestou.
Ak máte záujem stať sa odberateľom videoservisu a zverejňovať naše videá na Vašej stránke alebo vo Vašom médiu, zaregistrujte si (platený) prístup do Videoservisu SITA pre cenovú ponuku nás kontaktujte.


Názov videa:Mossissa a Nováčková víťazmi behu Devín - Bratislava
Miesto natočenia:Bratislava
Dátum natočenia:Nedeľa 5. apríla 2009 11:00
Dátum vydania:Nedeľa 5. apríla 2009 14:13
Popis videa:Zuzana Nováčková sa po Alene Močáriovej, Paulíne Kirnovej a Dane Janečkovej stala štvrtou vytrvalkyňou, ktorá na behu Devín - Bratislava zaznamenala aspoň tri víťazstvá. Bojovala oň tentoraz s obhajkyňou prvenstva Katarínou Bérešovou (vyhrala v rokoch 2006 a 2008). - Boli to asi najťažšie preteky v mojej kariére. V závere som veľmi stvrdla a myslela som si, že do cieľa dôjdem kolenačky. Kríza sa začala prejavovať od ôsmeho kilometra a posledný som absolvovala len silou vôle - priznala 27-ročná Bratislavčanka, ktorá dobehla vlani druhá. - V kútiku duše som rátala s tým, že Katku Bérešovú môžem opäť zdolať, lebo aj pred týždňom som ju zdoalal na polmaratóne. Vyšlo to a som šťastná. Na štart 62. ročníka Národného behu Devín - Bratislava sa postavilo vo všetkých kategóriách dovedna 2948 bežcov, o 840 viac ako vlani. Je to piata najvyššia účasť v histórii podujatia. V rekordnom 40. ročníku v roku 1987 štartovalo spolu 4245 vytrvalcov.
Súbor a veľkosť:WMV - 15.3MB
Autor videa:Ján Lőrincz
Podmienky licencie:1
Stiahnite video:Video vo formáte WMV je dostupné na stiahnutie len prihláseným odberateľom. Prosím, prihláste sa do systému vpravo hore alebo sa zaregistrujte a aktivujte si službu download.