Video.SITA.sk

Video > Šport

 

SITA Produkty

Webnoviny.sk - aktuálne spravodajstvo priamo do vášho počítača

Foto.SITA.sk - obrazový servis tlačovej agentúry SITAŠport

MŠ SR vyčlenilo pre rozvoj mladých talentov 2,5 milóna euraVAROVANIE: Zverejnenie, skopírovanie, šírenie alebo iné použitie tohoto videa bez súhlasu agentúry SITA je trestné. Tlačová agentúra SITA môže vymáhať svoje práva súdnou cestou.
Ak máte záujem stať sa odberateľom videoservisu a zverejňovať naše videá na Vašej stránke alebo vo Vašom médiu, zaregistrujte si (platený) prístup do Videoservisu SITA pre cenovú ponuku nás kontaktujte.


Názov videa:MŠ SR vyčlenilo pre rozvoj mladých talentov 2,5 milóna eura
Miesto natočenia:BA
Dátum natočenia:Štvrtok 9. apríla 2009 09:30
Dátum vydania:Štvrtok 9. apríla 2009 12:07
Popis videa:Riaditelia stredných škôl na Slovensku môžu do polovice mája 2009 požiadať Ministerstvo školstva SR (MŠ SR) o zriadenie Centra olympijskej prípravy (COP), ktoré by od 1. septembra 2009 malo zabezpečovať systémovú a profesionálnu starostlivosť mladých talentovaných športovcov vo veku 14 - 20 rokov, v niektorých prípadoch až do 23 rokov, nie iba pri rozvíjaní a zveľaďovaní ich športového talentu, ale aj kvalitného všeobecného vzdelávania. Ministerstvo školstva na tento projekt vyčlenilo spolu 2, 5 milióna eur, z ktorých 800 000 eur budúce COP dostanú na športovú činnosť a 1,7 milióna eura pôjde na výchovu mladých juniorov na mzdy trénerov a pedagógov, na nákup športového výstroja, na materiálno-technické zabezpečenie COP, na zahraničné sústredenia, zdravotnú starostlivosť, regeneráciu, rehabilitáciu, ubytovanie, stravovanie, ako aj nákup rôznych výživových doplnkov.
Súbor a veľkosť:WMV - 18.24MB
Autor videa:Dominika Miklošíková
Podmienky licencie:1
Stiahnite video:Video vo formáte WMV je dostupné na stiahnutie len prihláseným odberateľom. Prosím, prihláste sa do systému vpravo hore alebo sa zaregistrujte a aktivujte si službu download.