Video.SITA.sk

Video > Slovensko

 

SITA Produkty

Webnoviny.sk - aktuálne spravodajstvo priamo do vášho počítača

Foto.SITA.sk - obrazový servis tlačovej agentúry SITASlovensko

Music City v Poprade prilákalo asi desaťtisíc ľudíVAROVANIE: Zverejnenie, skopírovanie, šírenie alebo iné použitie tohoto videa bez súhlasu agentúry SITA je trestné. Tlačová agentúra SITA môže vymáhať svoje práva súdnou cestou.
Ak máte záujem stať sa odberateľom videoservisu a zverejňovať naše videá na Vašej stránke alebo vo Vašom médiu, zaregistrujte si (platený) prístup do Videoservisu SITA pre cenovú ponuku nás kontaktujte.


Názov videa:Music City v Poprade prilákalo asi desaťtisíc ľudí
Miesto natočenia:SR-Poprad
Dátum natočenia:Pondelok 13. apríla 2009 18:00
Dátum vydania:Utorok 14. apríla 2009 18:19
Popis videa:Okrem lyží na pleci alebo turistickej obuvi nechýbal v nedeľu návštevníkom Tatier po nástupe do hrebeňovky ani prekvapený výraz na tvári. Cestu im totiž spestril dídžej. Mnohí rytmom tanečnej hudby neodolali a pobavili svojimi tanečnými kreáciami aj ostatných cestujúcich. Pod náporom ich váhy pritom nadskakovala celá zubačka. V rámci akcie T-Mobile Music City Poprad - Tatry mohli návštevníci hôr takisto uvidieť aj dídžeja v kaviarni Dedo v nadmorskej výške 2 634 metrov na Lomnickom štíte. Program vyvrcholil večernými koncertmi v Poprade, kde boli hlavnými lákadlami Rytmus & Kontrafakt, Puding Pani Elvisovej, Chiki liki tu-a, Laura a její tigři, či speváci David Koller a Robo Grigorov. Akciu, ktorá sa konala na rôznych miestach vrátane klubov navštívilo asi desaťtisíc ľudí. Koncerty na zimnom štadióne si nenechalo ujsť asi sedemtisíc ľudí. Ostatné vystúpenia v Dance Cirkus, Rock Fabric, Zanzibar a Surprise navštívilo asi tritisíc ľudí. Zábava pritom trvala až do 8:00 ráno. Hudbou najbližšie ožijú v júni Košice, v septembri Zvolen a napokon v novembri Bratislava.
Súbor a veľkosť:WMV - 32.8MB
Autor videa:Janka Harmadyová
Podmienky licencie:1
Stiahnite video:Video vo formáte WMV je dostupné na stiahnutie len prihláseným odberateľom. Prosím, prihláste sa do systému vpravo hore alebo sa zaregistrujte a aktivujte si službu download.