Video.SITA.sk

Video > Slovensko

 

SITA Produkty

Webnoviny.sk - aktuálne spravodajstvo priamo do vášho počítača

Foto.SITA.sk - obrazový servis tlačovej agentúry SITASlovensko

MUZIKÁL: Šiškovi je Jack Rozparovač sympatickýVAROVANIE: Zverejnenie, skopírovanie, šírenie alebo iné použitie tohoto videa bez súhlasu agentúry SITA je trestné. Tlačová agentúra SITA môže vymáhať svoje práva súdnou cestou.
Ak máte záujem stať sa odberateľom videoservisu a zverejňovať naše videá na Vašej stránke alebo vo Vašom médiu, zaregistrujte si (platený) prístup do Videoservisu SITA pre cenovú ponuku nás kontaktujte.


Názov videa:MUZIKÁL: Šiškovi je Jack Rozparovač sympatický
Miesto natočenia:SR - BA
Dátum natočenia:Utorok 16. marca 2010 17:00
Dátum vydania:Utorok 16. marca 2010 19:03
Popis videa:Henrich Šiška, ktorý hrá hlavnú úlohu v českom muzikáli Jack Rozparovač uviedol, že Jack mu je istým spôsobom sympatický. "Je mi ho vlastne ľúto. On sa tak rozhodol, podpísal zmluvu s diablom a musí za to platiť. Ale v živote nie je nič zadarmo" - uviedol. "Mne sa páči, žeJack je taký snílek, on večne túži po niečom. Povedal tiež, že Jacka sa nikdy nepodarilo vypátrať, takže to mohol byť hocikto. "Dokonca som počul aj verzie, že to bola žena. V živote sa teda nenašiel ten človek, čiže ťažko povedať. Možno to bola nejaká prostitútka, ktorá vraždila kolegyne, ja neviem" uzavrel so smiechom Šiška.
Súbor a veľkosť:WMV - 36.69MB
Autor videa:Ján Lőrincz
Podmienky licencie:1
Stiahnite video:Video vo formáte WMV je dostupné na stiahnutie len prihláseným odberateľom. Prosím, prihláste sa do systému vpravo hore alebo sa zaregistrujte a aktivujte si službu download.