Video.SITA.sk

Video > Slovensko

 

SITA Produkty

Webnoviny.sk - aktuálne spravodajstvo priamo do vášho počítača

Foto.SITA.sk - obrazový servis tlačovej agentúry SITASlovensko

MVO: Občania majú svoj parlament, môžu zasiahnuť do legislatívyVAROVANIE: Zverejnenie, skopírovanie, šírenie alebo iné použitie tohoto videa bez súhlasu agentúry SITA je trestné. Tlačová agentúra SITA môže vymáhať svoje práva súdnou cestou.
Ak máte záujem stať sa odberateľom videoservisu a zverejňovať naše videá na Vašej stránke alebo vo Vašom médiu, zaregistrujte si (platený) prístup do Videoservisu SITA pre cenovú ponuku nás kontaktujte.


Názov videa:MVO: Občania majú svoj parlament, môžu zasiahnuť do legislatívy
Miesto natočenia:SR-BA
Dátum natočenia:Piatok 20. apríla 2012 10:00
Dátum vydania:Piatok 20. apríla 2012 11:53
Popis videa:Cieľom občianskeho združenia Občiansky parlament je priamy výkon občianskej demokracie prostredníctvom občianskych aktivít a širokej občianskej angažovanosti. Na dnešnej tlačovej besede v Bratislave to uviedol člen prípravného výboru združenia Jozef Behýl. Občiansky parlament združuje odborníkov zo všetkých oblastí a vytvára legitímnu možnosť pre občanov zasiahnuť do tvorby zákonov a nastoľovať riešenie aktuálnych otázok a problémov príslušného okresu. „Naše združenie je v podstate niečo ako sprostredkovateľ, prostredníctvom ktorého budú môcť občania riešiť svoje problémy a dávať vláde návrhy v rámci legislatívy,“ uviedol Behýl.
Súbor a veľkosť:MP4 - 12.3MB
Autor videa:Lukáš Krajčovič
Podmienky licencie:1
Stiahnite video:Video vo formáte MP4 je dostupné na stiahnutie len prihláseným odberateľom. Prosím, prihláste sa do systému vpravo hore alebo sa zaregistrujte a aktivujte si službu download.